SES KARTINA PEDAL BAĞLANIRMI

Merhabalar yeni bir ses karı aldım(Behringer umc204hd)yaklaşık üç haftadır kullanıyorum ve gayet iş görüyor.Ama birsey merak ediyorum ses kartına wah pedalı veya herhangi bir pedal takılırmı merak ediyorum.Wah pedalı kullanmak istiyorum nasıl olduğunu bilen biri varsa yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkür ederim

Merhabalar yeni bir ses karı aldım(Behringer umc204hd)yaklaşık üç haftadır kullanıyorum ve gayet iş görüyor.Ama birsey merak ediyorum ses kartına wah pedalı veya herhangi bir pedal takılırmı merak ediyorum.Wah pedalı kullanmak istiyorum nasıl olduğunu bilen biri varsa yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkür ederim
Bağlanır ama, ses kartı üzerinden amfi-kabin simülasyonu açık olmalı elbette.

Giriş sinyal seviyesini clipping seviyesinin altında tuttuğunuz sürece hiç bir sorun olmaz, normal gitarı dümdüz girdiğiniz ile pedal(lar) ile girmeniz arasında kazanç farkı olabiliyor, ses kartından giriş seviyesini biraz kısarak gayet rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Bu arada boardda kabin sim. pedalınız yoksa od/dist pedallarınız osuruk gibi duyulacaktır, o yüzden X bir plugin üzerinden sadece bir kabin ekleyerek bunu çözebilirsiniz.

Bağlanıyor hocam. Çok profesyonel bir sistem olmamakla birlikte benim düzeneğim şu şekilde
Gitar>Line6 PodGo>Scarlett Solo>PC
bütün efektleri falan ben pod go üzerinden kullanıyorum amfidir vs. harici bir plugin kullanmıyorum

Geri