Donner arena 2000 mi ge200 mü

Donner arena 2000 nasıldır ge200 mü aliyim bunu mu nux mg 30 kalmamış ne farkları vardır yardımcı olursanız sevinirim
Donner bu işte kendini ispat etmiş bir firma değil henüz. Analog basit pedalları filan var ama, prosesör-amfi modelleme işinde temkinli olmak lazım. Ucuz tabii fiyatları, o yüzden cazip geliyor, ama işte belli olmaz. Mooer ve Nux bu anlamda çok daha önce firmalar.

Hocam neden mg 30 veya neden mg 400 ben de almayı düşünüyorum. Fikirlerinizi benimle paylaşır mısınız?
Sahne alan kişiler için prosesörde fazladan tuş olması çok işe yarıyor farklı presetler veya pedalları açıp kapamak için ama bu üç prosesördede 3-4 tuş var, nux bu meseleyi scene özelliği ile çözmüş, 3 farkı scene atayabiliyorsun örneğin scene 1deyken tube screamer ve reverb açık olsun, ctrl tuşuna bastığında scene 2 ye geçiyor ve atıyorum tube screamer ve reverbü kapatıp delayi açıyor gibi özellikleri atayabiliyoruz, isteğe bağlı olarak scene3 te var istersen onu kapatabilirsin tabi bu ctrl tuşuna farklı komutlarda atayabiliyorsun, nuxta ki bu özellik çok ilgimi çekti, hem tuş gereksinimi olayını çözmüşler hemde fazla tuşlu prosesörler gibi yer de kaplamıyor bu prosesörler, ayrıca daha önce nux mg-100 kullandım onun bile tonlarından memnundum, onun harici mooerde olan her özellik bu iki prosesörde de var diye biliyorum yine karar sana kalmış tabiki

Geri