Charvel DK24 HSH Mahogany vs Schecter/İbanez

Selamlar, daha onceden Charvel biri kullanmış olarak dk24 serisini beğeniyorum fakat maddi imkanlardan dolayı satmak zorunda kalmıştım simdi tekrardan bir gitar arazisi içerisindeyim , hem shared icin uygun hem de sert tonlar icin bir superstrat düşünüyorum. Aklımda charvelin dk24 hah mahogany modeli var fakat Ibanez Prestige modelleri veya schecterin blackjack hellraiser gibi modelleri daha mi iyidir, daha önce Prestige ve schecterin superstratlarini kullanmadım. bilgili olan bir arkadas yardimci olabilirse sevinirim. şimdiden teşekkürler

Tamamen zevkler renkler meselesi. Hepsi de iyi gitarlar. Kararı siz vereceksiniz. Hepsinin sapı farklı ayrıca. Charvel çok konforlu, nispeten daha dar ve ince bir compound radius strat sapı formunda, Schecter'ların modele göre değişmekle birlikte ultra thin C bence aşırı güzel bir sap. Ibanez prestige sapı ise benzer incelikte, D formunda ve daha geniş. Gövde, manyetikler vs hiç değinmiyorum çünkü onlar da kişisel beklentilere dahil. Ben kişisel olarak saydığınız markalar içinde Charvel'i sıralamada başa koyardım, Schecter olarak blackjack veya banshee ile devam ederdim ve Jackson pro mod da listemde olurdu, lakin her Kore Schecter da o kadar iyi tınlamıyor. Dediğim gibi burada yaptığım ve yapılacak önerilerin hiçbir anlamı yok. Belirli seviyenin üstünde ve kaliteli gitarlar bunlar ve hepsi ile keyifle müzik yapılır.

Geri