Yasak Bölge

ya hocam valla helal yani başarılar artar umarım progran olduğunda haber verinde kalkıp gelelim ee bis rockkardeşi değilmiyiz bu gün size yakındada grup moryel olarak bise

çok saolun arkadaşlar en yakın zamanda bi konser ayarlamaya çalışıcaz herkes tabikide davetliii moryel grubunada şimdiden başarılar....

saolasın... 🙂

Bu ve benzeri cevaplar başlığa hiç bir şey kazandırmadığı gibi forumuda gereksiz yere dolduruyor. Bu yüzden en kısa sürede silinecektir. ( Bir müddet daha örnek olması amacıyla tutulacaktır sadece. ) Lütfen daha dikkatli ve Forum Kurallarını okuyarak foruma katkıda bulunalım. mbk

Ya bu sorun hep oluyor. Yanlış anlamazsanız sevinirim. Forumda ben kendim olarak kendi katılmadığımız organizasyonların duyurularını istemiyorum....

Arkadaşlar 21 Mayıs C.tesi 20:30 da Felsefe Cafe'de benim tarafımdan organize edilmiş "Dünden Bugüne Rock Gecesi" vardır. Haberiniz olsun. Eskileri ve Rock müziği seven herkesi bekliyoruz. Girişler 3 YTL. Süprizler de var....

kulaga hoş gelen tınılar we sesını yonetmesını bılen bır solıst.. tebrıklkerımız hep sıze we sonsuz ama dınlemek 1 kereleımı mahsustu bızım ıcın ? tekrarını ıstesek...

UuYuRR demiş ki:
kulaga hoş gelen tınılar we sesını yonetmesını bılen bır solıst.. tebrıklkerımız hep sıze we sonsuz ama dınlemek 1 kereleımı mahsustu bızım ıcın ? tekrarını ıstesek...
dostum övgülerin için çok teşekkür ederim.en kısa zamanda sizlerin karşınınıza süper bi şekilde gelicez gökçeninde söylediği gibi biraz sabır.... 😀

Geri