İstanbul Türkçe Rock yapmak isteyen orta yaş üstü arkadaşlar arıyorum.

Merhaba Arkadaşlar,
İstanbul Anadolu yakasındayım.
Yaşım 48 ve elektro ritm gitar çalıyorum.
Biliyorum ki benim gibi çocuk yetiştiren, ailesine zaman ayırmak zorunda kalan, gündüz işte, akşam evde zaman geçiren ama hala gönlü Türkçe Rock yapmak isteyen arkadaşlar vardır.
Bu profilde arkadaşları bir araya getirmek, bir gün tanışma toplantısı yapsak.
Bir playlist üzerinde anlaşşak, atılacak adımları ve yolu belirlesek. Grubumuza bir isim bulup bunu İnstagramda vb mecralarda tanıtsak.
Hafta içi akşamları, Kadıköy'de bir stüdyoda buluşup, 20:00 - 22:00 arasında çalışmalara başlasak.
Her hafta 2-3 şarkı üzerine ekleye ekleye bir kaç ay içinde 20 şarkıya ulaşıp, konser verecek bir ön grup olsak.
Daha sonra şarkı sayısını 40-50 adette çıkarıp tüm gece çalabilecek hale gelsek.

Artık genç ve tecrübesiz değiliz. Eminim ki iyi bir inivasyon ile grubu kısa sürede kurup, projeyi ilerletebiliriz.
Vokal, solo gitar, bas gitar ve davul çalan arkadaşlar ile bir kemik grup oluşturmak istiyorum.
Back vokal, klavye, alternatif sazlar vb eklenebilir. Buna grup üyeleri zaman içinde karar verecektir.
Aşağıdakine benzer bir playlist oluştururuz.
Vokallin tonuna göre şarkıları transpoze ederiz.
Mekanda slowlar ile başlar hareketliler ile bitiririz.

Duman - Her Şeyi Yak
Duman - Senden Daha Güzel
Duman - Öyle Dertli
Duman - Bu Akşam
Yüksek Sadakat - Haydi Gel İçelim
Mor ve Ötesi - Bir Derdim Var,
Mor ve Ötesi - Sevda Çiçeği
Mor ve Ötesi - Yaz Yaz Yaz
Kargo - Yıldızlar Altında
Kurban - Yalan
Feridun Düzağaç - Düşler Sokağı
Bulutsuzluk Özlemi - Sözlerimi Geri Alamam
Ogün Şanlısoy - Saydım
Ogün Şanlısoy - Bende Özledim
Gece Yolcuları - Seninle Bir Dakika
Gece Yolcuları - Değer Mi Hiç
Barış Manço - Kara Sevda
vb...

Hocam merhaba, yaşım 34 anadolu yakasindayim. Sosyal durumlarımız ve müzik tarzımız gayet benziyor :) Solo gitar olarak katılabilirim. Dilerseniz iletişime geçelim

Selamlar vokal olarak katılabilirim paylaştığınız repertuar tarzıma ve sesime gayet uygun. Benim için grup konsepti de uygun görünüyor. Yaşım 29 iletişime geçebiliriz

Selamlar. Ben de üniversite yıllarından beri gitar çalıyorum. Birkaç aydır da bass gitar çalıyorum. Gerçek bir bass'çı bulana kadar size eşlik edebilirim. Uyum yakalarsak devam da edebilirim elbette.
Yaş 38. Ataşehir tarafındayım.

Selamlar,
46yaşındayım, 30 küsür yıldır gitar çalıyorum. çaldığım gruplarda hep lead gitarist olarak çaldım.
Paylaştığınız repertuarı inceledim, aralarında daha önce başka gruplarla çalmış olduğum parçalar mevcut, yani tanıdık repertuar diyebilirim.
Eğer daha önce iletişime geçmiş arkadaşlarla uygunluk sağlanmazsa değerlendirmeye alınmak isterim.

Selamlar,
46yaşındayım, 30 küsür yıldır gitar çalıyorum. çaldığım gruplarda hep lead gitarist olarak çaldım.
Paylaştığınız repertuarı inceledim, aralarında daha önce başka gruplarla çalmış olduğum parçalar mevcut, yani tanıdık repertuar diyebilirim.
Eğer daha önce iletişime geçmiş arkadaşlarla uygunluk sağlanmazsa değerlendirmeye alınmak isterim.
Merhaba,
Özelden telefon paylaşabilirseniz görüşmek isterim.

Geri