Suhr Modern Pro

Baslikta belirttigim modelin bengal burst rengini almayi dusunuyorum, fakat biraz eski bi model oldugu icin piyasasini tam bulamadim hic ilan yok, anlastigim fiyat 115.000TL, gitar hakkinda yorumlarinizi alabilir miyim daha once hic suhr calmadim ama methini duydum, baska bir sehirde deneme sansim olmayacak ve fiyat sizce nasil kaziklanmiyorum degil mi 😀

not: parayi hazirladim burdan gelen yorumlara gore haftaya alicam nasipse gitari :)

Sadece Suhr için söylemiyorum; herhangi bir gitar modelinin fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan önce sitesine girip sıfır fiyatına bakarsın. Daha sonra da Reverb gibi ikinci el satış yapan sitelere girip, ilgilendiğin modelin dünya piyasasındaki fiyatına bakarsın. Fikir edinmek için yeterli olur sanırım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sadece Suhr için söylemiyorum; herhangi bir gitar modelinin fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsan önce sitesine girip sıfır fiyatına bakarsın. Daha sonra da Reverb gibi ikinci el satış yapan sitelere girip, ilgilendiğin modelin dünya piyasasındaki fiyatına bakarsın. Fikir edinmek için yeterli olur sanırım.
reverbde ayni modeli goremedim maalesef, sifir uretimi de yok :/

Elimden 10 tane falan Suhr geçti. Bu ekonomide bana kalırsa 40-50 bin liradan haydi en iyisi olsun 60 bin liradan daha yukarıyı hak eden gitarlar değiller. Eğer gitarda birçok şeyi hatmetmişseniz ve artık derdiniz daha konforlu bir gitar arayışıysa Suhları önerebilirim. Ama ton konusunda diğer büyük ya da butik firmalardan ileri gitmedikleri kesin. Suhr marka manyetikleri de kendi zevkime çok yakın bulamıyorum açıkçası. Kesinlikle denemeden alınacak bir marka değil.

Geri