Ses kartından ses alamıyorum ?

Kullandığım plugin Neura Dsp Gojira,Ses kartı Behringer umc22.
Amfimi kullanmam gerektiğini için ses kartının kablolarını sökmek durumunda kaldım geri takıp plugini açtığımda ise sadece dipten kısık bir ses geliyordu.
Öncesinde ilk kurulurken de böyle bir sorun olmuştu ama kurulumu arkadaşım yaptığı için çözmüştü. Neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Kablolarda ve gitarda herhangi bir temassizlik sorunu olmadigini dusunuyorsaniz driveri tekrar kurabilirsiniz. Ayrica taktiginiz usb girisine de dikkat edin surekli farkli girislere takmak sorun olusturabiliyor

Kullandığım plugin Neura Dsp Gojira,Ses kartı Behringer umc22.
Amfimi kullanmam gerektiğini için ses kartının kablolarını sökmek durumunda kaldım geri takıp plugini açtığımda ise sadece dipten kısık bir ses geliyordu.
Öncesinde ilk kurulurken de böyle bir sorun olmuştu ama kurulumu arkadaşım yaptığı için çözmüştü. Neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Sorunu biraz daha detaylı açıklarsan çözebiliriz, hangi kablo nereye bağlı, plugin ayarları nasıl, hangi yazılımlar kullanıyor gerekirse ekran görüntüleriyle gösterebilirsen sorunun ne olabileceği hakkında daha iyi tahmin yürütebiliriz.

Muhtemelen yanlış giriş seçili, gojira içinde dişliye tıklayıp giriş ayarları kısmından gitar hangi girişe takılıysa onu seçmen sorunu çözecektir.

Geri