Elektro gitara başlayış... (Öneri)

Beyler ilk hızlıca özet geçiyim. Yaklaşık 1 sene önce akustik gitar aldım 700tl, normalde elektro başlamak istiyodum, imkanım olmadığı için akustik aldım. Her defasında deneyişimde başa dönüyodum çünkü zevk alamıyodum. Aradan 1 sene geçti ve şuan istediğim elektro gitarı alabilecek param var. Kendimi elektro gitar kullanmaya nasıl hazirlayabilirim.
(Edit: gitarı yazda alacağım)
"Arkadaşımla aynı muhabbeti yaptım ve aynı şeyi elektro gitarı aldikdan sonrada yaparsın alma gibi bi cevap aldım :( "

(Çalmak istediklerim gojira, trivium gibi gruplar onun içinde ESP ec-256 ve dimarzio manyetikli bi Ibanez arasında kaldım)

arkadaşlarını değiştir... elektro virüsünü aldıysan yürü oradan...

EC-256 iş görür, amfi konusunu da araştır mutlaka, gitar tek başına istediğin sesi vermez, ekürüsi iyi bir amfi olmalı

• Konu Sahibi Konu Sahibi
arkadaşlarını değiştir... elektro virüsünü aldıysan yürü oradan...

EC-256 iş görür, amfi konusunu da araştır mutlaka, gitar tek başına istediğin sesi vermez, ekürüsi iyi bir amfi olmalı
Ses kısmını biraz araştırdım ses kartları ve bazı programlarla istediğim sesleri alabiliyorum sanırım. İzlediğim cover videolarinda pluginlerle yapiyolar, amfiden daha mı maliyetlidir ?

amfi al... sonra çözersin ses kartı işini... zor olduğundan değil de biraz amaca yönelik, ihtiyaca cevaben işler onlar... her elini atanı mutlu edecek diye bir şey yok...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
amfi al... sonra çözersin ses kartı işini... zor olduğundan değil de biraz amaca yönelik, ihtiyaca cevaben işler onlar... her elini atanı mutlu edecek diye bir şey yok...

hocam çok teşekkür ederim zahmet ettiniz cevapladınız yazdıklarınızı okudum 2.el olarak nerdeyse kullanılmamış bi gitar bulmuştum sahibindende buraya link atabiliyormuyum bilmiyorum riskete atmayayım. şu şekil
"Ibanez RGAIX6FM Iron Label Elektro Gitar
BOSS Katana Mini Elektro Gitar Amfi" fiyatı uygun ve gitar çok güzel duruyor amfinin modeli hakkında yazınızıda okudum güzel gibi. fiyatı bütçemi biraz aşıyor ama yazda çalışıp üstüne ekleyip alabilirim (ilan kalkamzsa tabi- öyle bişey olma durumda ec-256 alırım direkt)

link at bir sorun yok...
öyle aman aman bir gitar değil yani uğruna aylarca beklenecek filan.... Schecter ve LTD'nin aynı kalitede çok güzel gitarları var
katana mini bir "egzersiz amfisi", daha kapsamlı bir şeyler daha iyi olur başlangıç için

Geri