İstanbul istanbulda eğlencesine muzik grubu

istanbul avrupa yakasında arasıra studyolarda calıp eglenecek ve belki de ciddi işler yapacak bir ekip kurmak istiyorum. bas gitar ve baterist yeterli olacaktır. orta yaş, hobi olarak yaratıcı işler yapabilecek arkadaşlardan donus bekliyorum. pek elektrik gitar kullanmadım ama sorun yaşayacağımı sanmıyorum. 20 yıllık klasik/flamenko gitaristim.

istanbul avrupa yakasında arasıra studyolarda calıp eglenecek ve belki de ciddi işler yapacak bir ekip kurmak istiyorum. bas gitar ve baterist yeterli olacaktır. orta yaş, hobi olarak yaratıcı işler yapabilecek arkadaşlardan donus bekliyorum. pek elektrik gitar kullanmadım ama sorun yaşayacağımı sanmıyorum. 20 yıllık klasik/flamenko gitaristim.
İstanbul avrupa yakasında oturuyorum,Hobi amaçlı,kafa dengi insanların olduğu bir grup arıyorum.Bateri çalıyorum

Selam, katılmayı isterim. Architectius instagram hesabımdan ulaşabilirsiniz.

Aslen gitaristim (elektrik gitar) fakat bas gitar çalmaktan da büyük keyif alıyorum. Elimde kaliteli bir akustik davul, gitar ve bas amfilerim, yarım kuyruk piyano, 2 saksafon, 1 klarnet, vs vs de dahil olmak üzere birçok müzik aleti ve ekipmanım var. 1991'den beri gitar çalıyorum, uzun süredir de yalnız çalıyorum, zaten bir ekip arayışındaydım, katılmayı isterim.

Istanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. Bir süredir kendi çapımda müzik ile ilgileniyorum. Daha önce rock,rap,reggae ve folk müziklerinin harmanlandığı bir jam session ekibine dahil oldum.

Arzu ederseniz söz yazarı,vokalist veya ritim gitar(kısmen) olarak dahil olmayı isterim.

Son düzenleme:
Merhaba instagram ekleyebilirsiniz, selcuktg. Ben de müzik programınız dahilinde katılmak isterim. Vokal yapmak isterim arada. Yardımcı olunabilecek konularda yardımcı olmaya çalışırım. İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum, mimar olarak çalışmaktayım.
.

Geri