Bu gitar başlangıç için iyi midir?

Attığın gitar güzel fakat amfi bi hayli kötü. Ayrıca şuna bakmanı öneririm.

yeni başlarken hareketli köprü tavsiye etmem, ne kadar şık ve havalı dursa da hayatını zorlaştırır hele de görece ucuz veya orta halli gitarlarda

MG 10 yanında bedavaysa al, yoksa para verilecek amfi değil ... MG30 olanlar biraz daha kabul edilebilir seviyede...veya ditek başka şeylere bak

Attığın gitar güzel fakat amfi bi hayli kötü. Ayrıca şuna bakmanı öneririm.

Bence de. 20-25 e japon üretim Prestige varken değmez

• Konu Sahibi Konu Sahibi
farklı şehirde nasıl olacak ki. açıklamaya da önce havale sonrasında kargo. sorumluluk ve her şey size ait gibi cümleler yazılmış. tabi kendisine bir sözüm yok yanlış anlamasın ama güvenemiyorum bu tür alışverişlere. yüz yüze olmasını yeğlerim

solitude71 bey sabit köprü alacağım o halde ben. schecter sgr 01 gitarı hoşuma gitti. rock metal için de hambuckerleri faydalıymış. 2. ele de güvenemiyorum sıfır alacağım. amfi konusunda da o amfi konusunu inceledim blackstar v3 alacağım herkes onu önermiş. yarın bu ürünleri gidip mağazada bizzat kendim deneyeceğim

sabit köprü olması gerekli +++
başka var mı dikkat etmem gereken bu tür bir şey?

amfi konusunu inceledim
buna da baktın mı?

blackstar v3 alacağım
hangisini... 10-20-40 Watt olanları var... hoparlör çapı ve evde yeni başlayan için 20 daha ideal, fiyatı da makul... ben 40 alırdım ama bütçe kısıtlıysa ve o ses hacmine ihtiyacın yoksa 20 gayet iyi
sabit köprü olması gerekli +++
gerekli demedim... iyi bir hareketli köprü değilse zahmeti keyfinden fazla olur ki bu konu fiyat ile biraz direkt orantılı...

Geri