Gitar ve amfi kararı

Şu iki ürünü almaya karar verdim. İlk gitarım olacak. Amfi yi seçmemdeki sebep çok önerilmiş ve Amfi konusundaki @solitude71 'nin açtığı konuyu okuyunca aklıma yattı. Gitar için de birçok gitarı inceledim ama aşağı yukarı başlangıç gitarları aynı zaten. O yüzden çok kafa yormaya da gerek görmedim sabit köprü olması beni ilk aşamada yormaması için yeterli. Dore müzik mağazası çalışanları ek indirim de yapıyorlardı %10 civarında. Onu da kullanırsak bu ikisi 17.000 civarına geliyor. Başlangıç için uygun mudur?

Schecter SGR C-1 Elektro Gitar (Midnight Satin Black) | doremusic

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldım biraz önce. Antalya Dore müzik mağazasından aldım. 10 bin TL gitar. 7 bin TL amfi. 800'e de kablo toplamda 17.800 tl tuttu. Nakit verdiğim için ek indirimlerde yaptılar pazarlıkla filan. Bir de gitar eğitmeni buldum Mali Akpolat isminde ondan ders alacağım😁

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Amfiyi az önce açtım denedim ama amfiyi sağa sola sallayınca tıkır tıkır sesler geliyor içinden. Sanki birkaç tane ufak parça düşmüşte sağa sola çarpıyormuş gibi. Ayrıca kutu daha önceden açılmış belli poşetleri filan yırtık pırtıktı. 😭

Geri