Prosesör amfiye bağlanırmı

moer ge 1000li almayı düşünüyorum eğer alırsam bir amfiye bağlayabilirmiyim örnek olarak marshall code 50 gibi kombo amfilere bağlanılabilirmi;
kabinleri yüzünden kötü ses verirmi?

Yada amfi gibi dışarıya fazla ve temiz ses vermesi için ney almam lazım

bağlanır ama çok saçma olur...
prosesör zaten sesi işliyor onu amfi değil de işlenmiş sesi sadece kulağına gönderecek bir cihaza bağlaman lazım
mesela monitor hoparlör, PA hoparlör veya Katana ve Catalyst gibi amfilerin bazı modellerinde olan amfiyi bypass edip sadece hoparlörünü kullanacağın gibi çözümler

örnek olması için (istersen de tavsiye de) ben şu an Headrush CORE ile IK MTM çifti kullanıyorum bazen de Alto TX210'a geçiyorum...

• Konu Sahibi Konu Sahibi

dediğiniz manitörlere baktım
alto biraz pahalıya geliyor IK daha uygun benim için
galiba tek olarak satılıyor thomann da tek olarakta bana yeterli gelebileceğini düşünüyorum
başka bir önerebileceğiniz monitör varmı?

tek satılır da monitor çift daha iyi olur... öte yandan gümrük mevzuatından haberin var mı? thomann işleri filan.... 150 euro üstü başına dert, uğraşırsın... bilerek kalkış bazı şeylere..
forumda thomann'dan alışveriş başlığı var son 1-2 sene boyunca neredeyse sadece bu konuşuldu, bir dolaş
başka monitor dersen, çok var, ben MTM kullanıyorum diye onu dedim, az yer kaplıyor, performansı da iyi

hocam haklısınız teşekkür ederim ama ben türkiyede yaşamıyorum çoğu tanıdığım insan bu siteyi kullanıyor sıkıntı yaşamıyor

çoğu ürünün kargosu ücretsiz ama olursada en fazla 25 euro veriyorum
kıbrısın kuzeyinde yaşıyorum güney kıbrıs rum kesimine gelicek alıcağım şeyler

Geri