Selam,2500 tl limit.Metal ağırlıklı bir gitar için öneriler?

Merhaba arkadaşlar,2500 Tl limit var fakat kredi kartı :( Metal ağırlıklı bi gitar arıyorum önerilerinizi tek tek deneyeceğim.Sağolun şimdiden.

Gitar olarak Schecter markasını şiddetle öneririm. FR istiyorsan C-1 Blackjack FR ya da Hellraiser FR, istemiyorsan FR olmayan modelleri derim. Yanına amfi olarakta Randall RX75RG2 öneririm.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağolasın,yazdım kenara.Amp şuan ihtiyacım yok.2500 lira gitar için sade.Jackson,Ltd ve Gibson önerilerinizi de bekliyorum arkadaşlar bulabildklerimin hepsini denicem.

Kredi kartını görmemişim :) Siteler üzerinden yapılabiliyor sanırım gittigidiyor'dan falan. Tam olarak bilemiyorum ama o yolla satmayı düşünen olabilir, konuşmak lazım. Ama o praya yazık edersin sıfır gitar alıp. Bi amerikan Jackson alırsın o parayla 2. el taş gibi. Forumdan ilanları bul, ilan sahiplerine sor kartla satış yapıp yapmayacaklarını.

Dostum Kv2 baya pahalıya denk geliyor bana.Aralarındaki bu fiyat farkının sağlıklı bi açıklaması var mı yani biri dandik biri taş gitar mı?

Kv-2 amerika üretim abalone inlay ve binding li abanoz klavyeye sahip rr-5 japon seri üretim plastik inlaylı gül kalvyeye sahip fark bu.
2500 e kv-2 bulman çok zor sen 2. el sl-1 dk-1 falan bak.

Kredi kartına en iyi cevap veren mağazalar zuhal ile do-re müzik, vade farkı olmadan uzun taksitlere bölebiliyolar. Do-re de schecterler var, zuhalde ibanez ve jacksonlar var. Schecter olarak do-re de hellraiser, blackjack atx ve blackjack c1 bakabilirsin, zuhalde de jackson mg serileri veya pro serisi bi şey bakabilirsin, ibanezde de biraz daha sıkarsan benim çok sevdiğim bi gitar mbm1 var signature.
Yalnız aradığın gitarın özelliklerini belirtirsen aralığı biraz küçültürüzi SAbit köprü mü istiyosun , bolt on mu, neck thru mu, kasa ağacı alder mi maun mu, emg mi seymour mu dimarzio mu hangi manyetikler? Bunları belirtirsen seçenek olarak sana model sunabilirim.

sağolun,baktım zuhalde rr5 var en tepe.Ama pek ilgimi çekmedi o akdar paraya dahaiyi jacksonn bulurum sanırım.Sustain açısından sabit köprü düşünüyorum.Çok fazla bilgim yok gitar anatomisi hakkında o yüzden ne desem boş olur şuan:(

RR5 kredi kartına sıfır olarak alabileceğin en iyi gitarlardan biridir
KV2 ise ebay'de 2000 Dolara ikinci el olarak satılmaktadır

RR5 te
Yek pare sap, Alder gövde akçaağaç sap rosewood klavye Seymour Duncan TB4 Humbucker manyetikler var.
Bence hiçte kötü değil.
Ama kısa süre önce forumda kv2 satılmıştı 2000 dolar civarı bi paraya. eger şansın varsa
kv2 derim
anlaşılan o ki sen ömürlük ve aynı zamanta taş gibi bir gitar arıyorsun...
Kolay gelsin

arnatuile demiş ki:
RR5 kredi kartına sıfır olarak alabileceğin en iyi gitarlardan biridir
KV2 ise ebay'de 2000 Dolara ikinci el olarak satılmaktadır

RR5 te
Yek pare sap, Alder gövde akçaağaç sap rosewood klavye Seymour Duncan TB4 Humbucker manyetikler var.
Bence hiçte kötü değil.
Ama kısa süre önce forumda kv2 satılmıştı 2000 dolar civarı bi paraya. eger şansın varsa
kv2 derim
anlaşılan o ki sen ömürlük ve aynı zamanta taş gibi bir gitar arıyorsun...
Kolay gelsin

Doğru anlamışsn hocam=) şimdi kv2 bulamadım veya parada anlaşamadık,rr5 nasıldır ilerde sorun çıkartırmı kısaca bi bilgi verirmisnz beni tatmin etceğimden şüphe duymuyorum ama yine de bi kere alcam ve insan tedirgin oluyo :)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=320413743997&Category=33044

http://cgi.ebay.com/Jackson-USA-KV2...itar?hash=item3a516697c1&_trksid=p3286.c0.m14

http://cgi.ebay.com/JACKSON-KV2-BGL...itar?hash=item563461b3c2&_trksid=p3286.c0.m14

Bunların hepsi KV2 dir.

Şimdi sana KV2 İle RR5 in ortak yönlerini yazayım
İkiside
ALder gövde
Yekpare sap
Seymour Duncan TB4 Stok Manyetiği

Farkı İse
RR5 sabit köprü
KV2 orginal Floyd rose

KV2 American
RR5 Japon (cok cok emin değilim )

Neden şiddetle kv2 yi öneriyorum?
KV2 Amerikan üretimidir Jackson'un USA serisindendir.

(bana göre)Orginal Floyd Rose 'a sahip olması onu daha cekici kılıyor. Tabi bu kişiden kişiye değişir.

Ama rr5 seni yarı yolda bırakmaz.
İşcilik bakımından da ton bakımında da kalitesiz bir gitar hiç değildir.

Şu an zuhalin stoklarında rr5 yok sanıyorum. Bu dönem gelmesi lazım. Onu bi ögren git dene derim RR5'i

RR5'e 2500 çok gibi geliyor bana sabit köprü istiyorsan rr1t lere bak özelliklerinide burda sorman çok anlamsız dünya kadar model var aç jackson ın sitesini ayrıntılarına bak usa select serileri el yapımı diğerleri japon ve seri üretim.

Geri