İstanbul Giriff grubu sahne ve kayıt yapabilecek baterist arıyor

Selamlar, yaklaşık 3 senelik bir grubuz. Sahne ve kayıt tecrübelerimiz oldu şu an tüm platformlarda 2 şarkımız var 2 şarkımız da kaydedildi mix-mastering aşamasında. 21 yaşında baterist hariç 3 kişilik bir grubuz. Bundan sonraki kayıt ve sahne süreçlerimizde bize eşlik edebilicek tecrübeli bir baterist arıyoruz. Tarzımız daha çok Türkçe Rock üzerine kurulu. Bu sene Kampüsten Sahneye yarışmasına da katılmak istediğimiz için çalışkan bir grup üyesine ihtiyacımız var. Grubun Spotify ve Instagram linkini aşağıya ekliyorum. ,

İletişim için instagram : @yusufeser00

Selamlar, yaklaşık 3 senelik bir grubuz. Sahne ve kayıt tecrübelerimiz oldu şu an tüm platformlarda 2 şarkımız var 2 şarkımız da kaydedildi mix-mastering aşamasında. 21 yaşında baterist hariç 3 kişilik bir grubuz. Bundan sonraki kayıt ve sahne süreçlerimizde bize eşlik edebilicek tecrübeli bir baterist arıyoruz. Tarzımız daha çok Türkçe Rock üzerine kurulu. Bu sene Kampüsten Sahneye yarışmasına da katılmak istediğimiz için çalışkan bir grup üyesine ihtiyacımız var. Grubun Spotify ve Instagram linkini aşağıya ekliyorum. ,

selamlar ben max. kendimi; inancli, kisisel-farkindaligi olan ve heran disiplinli sekilde performans veren bir birey olarak tanimlayabilirim. 21 yasimdayim, turkiye istanbulda dogdum buyudum yasiyorum. 1 yasimdan beri bateri enstrumani ile yasiyorum diyebilirim. bagetlerim butungun hergun ellerimdedir. vizyonum; kendim olmak / kendime verdigim ismim olmak / max olmak / maksimum olmak / dunya hayatinda iken olmeden once kendimi her yonumden maksimum seviyeye cikartmis olmak / onumuzdeki 79 yil icinde kendimi hergun ruh zihin beden kultur uzmanlik para yonlerimden rutinlerimi performanslayarak gelistirirken business yonumden ise adim adim businessmodellerimi performanslayarak kendimi gerceklestirmek. uzmanligim olan bateride benden daha iyi bir birey dunya gezegeni uzerinde bulamayacaginiza kalibimi basarim.

gmail: maksimumbakisacisi@gmail.com
instagram: @maksimumbakisacisi
numara: 05415598090

Merhabalar hala arıyorsanız konuşabiliriz
İg metinaykutkarakurt
Tel 05415762190

Geri