Metallica Sonra Ki 5 Sene İçerisinde Konser Yapsa Bilet Kaç Tl Olur Sizce ?

Biliyorsunuz Megadeth yakın zamanda Türkiye'de konserverdi. Şimdi semperfi den öğrendim 700-800 tl imiş. Sizce Metallica gelse kaç tl daha doğrusu kaç dolar olur bir bilet fiyatı ?

Son düzenleme:
En koyusundan en demlisinden bir Metallica fanatiği olarak @barrios a sonuna kadar katılıyorum.
Niye ?
Adamlar ölünün de ölüsü artık. Üretkenlik yok. Bitti. Sahneye bakıyorsun eski istek ve enerjileri yok. (2024 72 Seasons Münih konserini canlı izledim)
Artık tamamen biz piyasadan kayboluyoruz o zaman ne söğüşlersek bizim karımıza mantığı ile hareket ediyorlar.

Hele ki; epicgames ile yapılan anlaşma sonucu 1 hafta 10 gün kadar önce Fortnite üzerinden Metallica seasons başladı.
Adamlar artık kimden nerede ne koparırsam kafasında. Bir video oyununda james lars kirk ve robert skinlerini alıp onlarla adam vurmaya çalışıyorsun. Yada metallica sahnesine girip karoeke yapıyorsun. Yani gir oyuna bak bir dünya saçma sapan şeyler.
Ayrıca Metallica Türkiye'ye gelir mi ? 5 yıl değil ama Scorpions gibi 80 yaşında gelirler küçük alanda 60 yıl önce ki şarkıları çalar giderler. Çünkü adamlar stad şartı ve sold out istiyor. Şartları bu.
Özetle gelmez. Gelirse de artık gidilmez.

Epey bir canlı dinlemişliğim var kendilerini ama artık o bel ağrısına deyeceğini hiç düşünmüyorum. Onun yerine evde justice'ın bass lı versiyonlarını dinlemek çok daha keyifli. Yukarıda demişler zaten, adamlar çin pazarı gibi, iğneden ipliğe herşeyi satıyorlar, hele bide jaymz reisin ağzında puroyla sahne arkasında takılması falan iyhhhh yani. Neyse bizim gibi düşünmeyen binlerce insan var ki hala statları doldurmaya devam ediyorlar. Sonuçta her şeyin bi şeyi var yani😂

Epey bir canlı dinlemişliğim var kendilerini ama artık o bel ağrısına deyeceğini hiç düşünmüyorum. Onun yerine evde justice'ın bass lı versiyonlarını dinlemek çok daha keyifli. Yukarıda demişler zaten, adamlar çin pazarı gibi, iğneden ipliğe herşeyi satıyorlar, hele bide jaymz reisin ağzında puroyla sahne arkasında takılması falan iyhhhh yani. Neyse bizim gibi düşünmeyen binlerce insan var ki hala statları doldurmaya devam ediyorlar. Sonuçta her şeyin bi şeyi var yani😂
Yalnız bu avatar isi fena kafa karıştırıyor. Ben mesaji ilk okuduğumda beynim yandı, bu adam bu başlığı niye açsın filan dedim, sonra baktım, kazın ayağı perdeliymis...🤣

Adam kendisi Load and Reload'da güzel şarkı bulamıyor altta ispatı. Ne güzeldi onlarda ya filan diyor 😂😂

Geriye dönüp bakıp böyle günah "çıkartma" ayaklarına yatmaları o kadar kolpa geliyor ki... Sanki o rezil albümleri çıkartırkan albümün bomb.k olduğunu kendileri bilmiyormuş gibi. O albümleri çıkartıp satarken sıkardı biraz bunları söylemek...
Sanki Load sonrasındakiler matah mıydı? "Çok moderniz, bu sefer albümde bir tane bile solo yok !" diyerek albüm tanıtmadınız mı...
Bırak bunları James🤣

Son düzenleme:
Geriye dönüp bakıp böyle günah "çıkartma" ayaklarına yatmaları o kadar kolpa geliyor ki... Sanki o rezil albümleri çıkartırkan albümün bomb.k olduğunu kendileri bilmiyormuş gibi. O albümleri çıkartıp satarken sıkardı biraz bunları söylemek...
Sanki Load sonrasındakiler matah mıydı? "Çok moderniz, bu sefer albümde bir tane bile solo yok !" diyerek albüm tanıtmadınız mı...
Bırak bunları James🤣
O değil de yakında math rock, shred işlerine girerlerse o zaman sürpriz olur.

Geri