SX Telecaster Alder NA vs Donner Les Paul

Telecaster ve Les Paul farklı türlere hitap eden gitarlar olsa bile arada kaldım.
Gerçek Les Paul hissiyatı vermese bile Donner gitarı denedim rahat geldi ama Telecaster'ı deneme şansım olmadı.

Telecaster 2.El olarak 1700TL daha pahalı
Donner'ı alırsam 0 olarak alıcam.

Dostum hem SG tipli bir gitarım hem de SX stratım var ve ikisinin soundu ve hitap ettiği tarz bambaşka, söylediğin gitarlar arasında da çok fazla kalite farkı olucağını sanmıyorum o yüzden çalmak istediğin müziğe göre tercih yapmanı tavsiye ederim

@deape hocam 15 haziranda bu konuyu açarak iki farklı "Les Paul" tipte gitar danışmış ve "Les Paul tipinde gitar" seviyor olduğunu belirtmiştin. Bu kapsamda, halihazırda denediğin de bir model olan "Les Paul" tipindeki Donner'i almanı öneririm.
@dizdarocaster 'ın da dediği gibi "Les Paul" tipi ve humbucker manyetikler ile "Telecaster tipi" ve single manyetikler farklı tarzlara hitap ediyor. Madem beğeniyorsun, Donner'i al.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
@deape hocam 15 haziranda bu konuyu açarak iki farklı "Les Paul" tipte gitar danışmış ve "Les Paul tipinde gitar" seviyor olduğunu belirtmiştin. Bu kapsamda, halihazırda denediğin de bir model olan "Les Paul" tipindeki Donner'i almanı öneririm.
@dizdarocaster 'ın da dediği gibi "Les Paul" tipi ve humbucker manyetikler ile "Telecaster tipi" ve single manyetikler farklı tarzlara hitap ediyor. Madem beğeniyorsun, Donner'i al.
Teşekkür ederim karar verdim donner alıcam.

Geri