Jackson Sl2 Mah / Endonezya ?

Selamlar arkadaşlar bir gitar almayı düşünüyorum bayağı uzun yıl oldu gitar çalmayalı ve tekrar gitar alıp çalmak istiyorum biraz yaşlandık desek .... Aklımda Jackson Sl2 Mah modeli
Almayı planladığım rengi gri ve bu gitarı ikinci el alacağım ancak bayağı temiz kondisyona sahip örnek olması adına link bırakıyorum
Jackson Pro Serisi Soloist SL2Q MAH Abanoz Klavye Trans Purple Elektro Gitar Fiyatı, Ãzellikleri | ZUHAL - Dünyanın En Ä°yi Müzik MaÄazası Tasarımı Ãdülü 2024 Diğer yanım ise
LTD EC 401'e ESP LTD EC-401 QM STBCS

Bu arada günün sonunda Floydrose gitar yanına mutlaka sabit bir gitar alacağım veya sabit köprü gitar alırsam floydrose sistemli bir gitar

Jackson'u 2. el hardcase ile alabilirim Ltd 401i sıfır alabilirim bu zamana kadar 2-3 adet jackson gitarım oldu hepsi japondu eski seriler ltd 401 de kullandım oda eski seriydi şuan ki üretilen seri kore serisi baktığım asıl sorum şu uzun zamandır özellikle yeni nesil gitarlara pek hakim değilim Jackson SL2 Endonezya yapımı kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Aynı zamanda Ltd 401 kore üretimi de kullanan arkadaş var ise seve seve dinlemeye hazırım herkese iyi günler dilerim müzik ile kalın.

Geri