Hangi gitarı alacağımı bilmiyorum

Metal çalıyorum ve ilk gitarım değil, bütçem 20.000 tl ama ne alacağımı bilmiyorum. İlk gitarım deneme amaçlı Yamaha 112V idi daha sonra Jackson Stalxmg 3-6 aldım, gitar harbi hoşuma gidiyordu ama o gitarı Türkiye’de alabileceğimi sanmıyorum(Tr fiyatını bilmiyorum) o yüzden gitarda tecrübesi olanlar bana lütfen yardımcı olabilir mi?

Te tm anladım kardeş. O zaman gitar önerelim sana. Schecter omen elite 6, esp ltd m serisi, esp ltd ec 256, Jackson king v, Jackson warrior, Jackson dinky, schecter omen extreme 6, ibanez rg serisi, evh olabilir. Epiphone les paul, epiphone korina flying v, dean v olabilir.

Te tm anladım kardeş. O zaman gitar önerelim sana. Schecter omen elite 6, esp ltd m serisi, esp ltd ec 256, Jackson king v, Jackson warrior, Jackson dinky, schecter omen extreme 6, ibanez rg serisi, evh olabilir. Epiphone les paul, epiphone korina flying v, dean v olabilir.
Çok teşekkür ederimm iyi günler diliyorum size🫶🏿🫶🏿🫶🏿

Tarzın nedir? Eğer tarzın metal vb ise esp ltd ec 256 sana daha çok hitap eder. Ancak ben guns'n Roses ac dc vb manyağıyım diyorsan epiphone sana hitap eder. Bir de eklemek isterim. Bu sadece bana göre olan bir durum. Ona bakarsan kirk hammett (Metallica) gibson les paul kullanıyordu bir zamanlar (Epiphone, Gibson'ın alt kuruluşudur.) . Sahnede de çaldı bir ara hatta. Yani sana anlatmak istediğim senin zevkin. Ancak sana göre aralarında kalın bir çizgi varsa ve aralarında fark görüyorsan, bana kalsa ben eclipse derdim çünkü ben metalciyim.

Son düzenleme:

Geri