Fender original kablosu alınır mı?

Kablo alınmasına alınır da, sen biraz daha giriş seviyesi ürünler bakmıyormuydun? (hem gitar hem de amfi olarak)

Kirlin markasının kablolarını öneririm. Daha düşük fiyatlı olacağını umuyorum. İşini fazlasıyla görecektir.

Kablo şu:

Ben 6 aydır kirlin kablo kullanıyorum ve işimi görüyor. Fender kablo bakabilirsin ama bence kirlin sana daha mantıklı (en azından hem yazdıklarına ve fiyat aralığına göre.) .

Bu kablo giriş seviyesi değil mi zaten? 800 tl
Giriş seviyesi olup olmadığına kalite açısından bakılınca giriş seviyesinin biraz daha üzerinde diyebiliriz.

Giriş seviyesi olup olmadığına fiyat açısından bakınca kesinlikle giriş seviyesinin çok üzerinde. Çünkü örnek olarak önerdiğim Kirlin markası fiyat olarak neredeyse yarı yarıya daha ucuz olduğu halde kalite olarak yarı yarıya daha düşük bir performansta değil.

Ülkede herşeyin fiyatı sürekli arttığı için giriş seviyesi olup olmadığına karar vermek oldukça zor oluyor. Kirlin markası hala neredeyse yarı fiyatına satılıyor ve fiyatına göre gayet güzel iş yaptığı için önerdim. Bütçe ile ilgili limit yoksa tabii ki bu (Fender) kablo alınabilir.

Ben 6 aydır kirlin kablo kullanıyorum ve işimi görüyor. Fender kablo bakabilirsin ama bence kirlin sana daha mantıklı (en azından hem yazdıklarına ve fiyat aralığına göre.) .
Benim de prova setup'ı olarak kullandığım sürekli el ayak altında duran (belki de en kötü şartlara maruz kalan) sistemimdeki ara jacklar ve ana jackların tamamı Kirlin (hem de bir çoğu Kirlin'in de plastik kafalı ucuz serisi) olmasına rağmen 2.sene içerisinde bir sorun çıkarmadı. İlk günki kondisyonuyla göreve devam ediyorlar.

İki yıl önce forumda arama yaparak gördüğüm öneriler üzerine bu markaya karar vermiştim. Beni üzmedi, bu nedenle ben de öneriyorum. ☺️

İyi jack iyi jack'tir... giriş seviyesi jack diye bir şey olmaz.... yeni başlayan kötü kabloyla mı çalsın... kazıklanmamak için makul fiyatlı iyi randımalnlı marka önermeye itirazım yok Fender de olur, Kirlin de olur, Planet Waves veya Daddario da olur.... oluroğlu olur... ama "başlangış kablosu" diye bir kavrama karşıyım... çoğu durumda en önemli bileşenlerden biri kablodur hatta

İyi jack iyi jack'tir... giriş seviyesi jack diye bir şey olmaz.... yeni başlayan kötü kabloyla mı çalsın... kazıklanmamak için makul fiyatlı iyi randımalnlı marka önermeye itirazım yok Fender de olur, Kirlin de olur, Planet Waves veya Daddario da olur.... oluroğlu olur... ama "başlangış kablosu" diye bir kavrama karşıyım... çoğu durumda en önemli bileşenlerden biri kablodur hatta
Siz tavsiye eder misiniz bu kabloyu? Yoksa başka bi alternatif var mı

alternatif bilindik markalar işte... üstte yazdım, Kirlin de olur adı geçti... 3 gün sonra içindeki teller kırılacak, jack'ı sıyrılacak garip merdivenaltı üretim olmayan çoğu marka olur neden olmasın
illa soruyorsan ben ne yapıyorum diye... Planet Waves ve Fender kullanırım genelde, nadiren de Daddario ama amatörüm belki stüdyoda kayıt kuyut yapanlar daha pahalı ve iyi markalar tavsiye edecektir de sen şu seviyede ona para verme mantıklı olarak

ben kablo koparmaktan bıktığım için wireless jak aldım, LEKATO marka, kapalı alanlarda epey temiz sinyal iletiyor ancak yoğun wifi ve bluetooth bulunan mekanlarda ara ara sinyal kopmaları oluşuyor. Evde çalmak için bakıyorsanız wireless'da güzel bir seçenek, hem ayağa bacağa dolanmıyor, hem kopmuyor hem de ortalıkta döküntü yapmıyor. fiyatı 1200-1300 gibiydi en son...

Geri