kilink

Arkadaşlar demo fiyatını neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamadım.Demo yu kanal kayıt yaptık üstüne iç kapak yaptık cd üstüne baskı yaptık elinizde gayet şık bir KiLink demosu olması içn uğraştık bizim de içimize sinmesi için bunu yaptık .Gelirleri uçan insanlar deiliz kaliteli bşiler yapmaya çalışıyoruz her bakımdan göze ve kulağa hitap eden bi demo çıkardık herşeyiyle brlikte ,alıcağınıza gayet değicek 2 bira içmeyip bu demoyu alabilirsiniz sonrasında şarkılar eşliğinde ne kadar bira içtiğinizi hesaplayamazsınız =D oda ayrı konu hehe neyse.... Amatör gruplara destek saygı müzik le uğraşan tüm arkadaşlara içten teşekkürler daha nice demolar. Umarım Türkiye dinleyicisi bu konuda ii adımlar atar...KiLink in yeni demosu hayırlı olsun ...KiLiNk/AnıL

Demoyu aldım geyet güzel olmuş kayıt çok kaliteli kapak fln tasarımı olarakta baya iyi..
Ama keşke iç kapaa email fln yazılcaana söz yazılsaymış. Biostaki konserde güzeldi baya keşke o kdr geç başlamasaydı daha çok kişi olsaydıda bi pogo fln dönseydi. herneyse. tebrikler

cibiliyetsiz demiş ki:
CeKeS__DAWUL demiş ki:
5 liramı ohaa?!?!

bizim demo boş cd alana beleş...ama adamına göre deişir... mesela 1 liraya da gidio...
ama daha üstü yok...
abicim sizin demo ile kilinikn demosu arasında uçurumlar var bilmem anlatabildimmi

biliyorum uçurumlar olduunu.... bizim grubu ne katıyosunki buraya? CeKeS başlıımı bu :D .. oraya yazda başlıımız up lansın :D da ne alaka? benca fazla bi fiyat 5 ytl ama 4 ytl diil... bi karar werin 5 mi 4 mü? fazlada olsa alırım...

ankaraya yollama zor oluyo dimi?
bana topluca yollayın yada ben parasıyla aliyim burda satiyim? konuyu ö.m den konuşalm.. bu bi tekliftir... :?:

bakın anlamıyorsunuz galiba, bazı yerler 5 milyondan satıp üzerine kenidleride para fln alıyorlar glba ondan olabilir bu sorun ama, renkli kapaklı bookletli, cd üzeri stickerlı arka kapaklı bildiğin cd işte 4milyonunuza kıyamıyorsanız almayın bizim için değişen pek birşey olmaz internettende indirebilirsiniz ztn önemli olan dinlenilmesi, ama hem kayıda hemde basıma biraz masraf ettigimiz için böyle bir fiyatın abartı olmayacagını düşündük, bunun tartışılması çok gereksiz geldi bize bu küçük açıklamada ondandır.
teşekkürler

valla linkten dinledim süper şarkılar ve kayıtlar gerçekten süper... herşeyile 4 4lük bir demo olmuş ve 4 milyonda normal bir fiyat yane biton emek harcanmış masraflar edilmiş normal olanda bu.. gerçekten bu demo bomba olmuş alınması dinlenilmesi şart....

CeKeS__DAWUL demiş ki:
cibiliyetsiz demiş ki:
CeKeS__DAWUL demiş ki:
5 liramı ohaa?!?!

bizim demo boş cd alana beleş...ama adamına göre deişir... mesela 1 liraya da gidio...
ama daha üstü yok...
abicim sizin demo ile kilinikn demosu arasında uçurumlar var bilmem anlatabildimmi

biliyorum uçurumlar olduunu.... bizim grubu ne katıyosunki buraya? CeKeS başlıımı bu :D .. oraya yazda başlıımız up lansın :D da ne alaka? benca fazla bi fiyat 5 ytl ama 4 ytl diil... bi karar werin 5 mi 4 mü? fazlada olsa alırım...

ankaraya yollama zor oluyo dimi?
bana topluca yollayın yada ben parasıyla aliyim burda satiyim? konuyu ö.m den konuşalm.. bu bi tekliftir... :?:

bak sen orda kilinkin demo fiyatına laf edip sonra kendi demonuzun fiyatıyla karşılaştırmışsın bende iki demo arasındaki gerek yapılış gerek kalite farkından dolayı öte gelen fiyat farkının gayet normal olduğunu vergulamaya çalıştım bilmem anlatabildimmi

Geri