Lombak

oha yenı gordum ben bu baslığı!!!
hastasıyım ben de lombak'ın... 1 sayı harıc tum sayıları var bende de... bazen cok zor gelıyo mesela ay basını beklemek. tuvalette okuyorum ben ve her girdiğimde bi yarım saat cıkamıyorum....
büstünün hasatasıyım ben, ne cızerse manyak komık oluyo ya... kenan yarar'ın cızdığı seyler de cok guzel... tübitak, oky'ninkiler, orta saya tribal enfeksiyon,tommiks, yeraltı oykulerı (ben ce cızım ve hıkayelerı harıkadır),memo'nunkıler. ulan hepsını sevıyom gıbı ıste.
nefret ettıklerım de var ama; mesela delı cevat, keske hıc gecmeseydı Lombak'a, sora su resım koyup, fıs verıp hıkaye uyduruyolar ya tahlıl falan yapıyolar, onlar da kotu, hasta ruh isail....
ama bu ay efsane AŞIK MEMO geri dondu tum ihtişamıyla,,, supper ollmus bence.
en son olarak da, bu Cihangirde Bi Ev cok guzeldi zaten iyice de guzellesmeye basladı
saol sessızlık_1
takıp ederım artık ben bu baslıgı...... :) :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

eskiden rezil-i rüsvan vardı,faruk bayraktar çiziyodu,o süperdi işte!Her ay bi makineyle filmlerin içine girer ve tüm filmi baştan oynarlardı,acayip komikti o,yok artık.Bir de the mongollar vardı,bir rock grubunun başından geçenleri anlatırdıio da süperdi o da yok.Bunlar gittikten sonra eski tadı kalmadı bence lombak'ın,eskiden ne güzel sadece l-manyak vardı,ayrılmasalardı keşke...

gbanes374 demiş ki:
oha yenı gordum ben bu baslığı!!!
hastasıyım ben de lombak'ın... 1 sayı harıc tum sayıları var bende de... bazen cok zor gelıyo mesela ay basını beklemek. tuvalette okuyorum ben ve her girdiğimde bi yarım saat cıkamıyorum....
büstünün hasatasıyım ben, ne cızerse manyak komık oluyo ya... kenan yarar'ın cızdığı seyler de cok guzel... tübitak, oky'ninkiler, orta saya tribal enfeksiyon,tommiks, yeraltı oykulerı (ben ce cızım ve hıkayelerı harıkadır),memo'nunkıler. ulan hepsını sevıyom gıbı ıste.
nefret ettıklerım de var ama; mesela delı cevat, keske hıc gecmeseydı Lombak'a, sora su resım koyup, fıs verıp hıkaye uyduruyolar ya tahlıl falan yapıyolar, onlar da kotu, hasta ruh isail....
ama bu ay efsane AŞIK MEMO geri dondu tum ihtişamıyla,,, supper ollmus bence.
en son olarak da, bu Cihangirde Bi Ev cok guzeldi zaten iyice de guzellesmeye basladı
saol sessızlık_1
takıp ederım artık ben bu baslıgı...... :) :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
görevimiz usta bizim bu forumu açmamız ayıp ettiniz ben de aynı senin gibi hastasıyım ve aynı senin gibi düşünüyorum deli cevattı fialn hiç sevmiyorum ama diyerlerine hastayım keşke mongollar ve rezili rüsvan hiç gitmeseydi nese ah bide şero geri dönse daha manyak olacak ahah b.üstün bir patlasan bir çıksan ortaya dağıtsan ortalığı

Guardian_of_the_Blind demiş ki:
eskiden rezil-i rüsvan vardı,faruk bayraktar çiziyodu,o süperdi işte!Her ay bi makineyle filmlerin içine girer ve tüm filmi baştan oynarlardı,acayip komikti o,yok artık.Bir de the mongollar vardı,bir rock grubunun başından geçenleri anlatırdıio da süperdi o da yok.Bunlar gittikten sonra eski tadı kalmadı bence lombak'ın,eskiden ne güzel sadece l-manyak vardı,ayrılmasalardı keşke...
evet ya,hocam iyi oldu hatırlattığın..ne güzel çizerdi faruken...bi de havalı rehvan vardı...daha doğrusu havalı rehvan rezil-i rüsvan'da geçen bi karakterdi..güzel günlerdi be...

Lombak a bi iki sayı baktım sarmadı... Pengueni eski leman çizerleri + yiğit özgür sürüklüyor. Ayrıca bir mizah dergisinde Nihat Genç (muhakkak olmalı) gibi biri yoksa yada Cezmi Ersöz (İllaki olması şart değil ama olabilir de) bence yarım kalır o dergi.

Nihat Genç, Metüst le iyi arkadaştık niye çağırmadı beni dergisine diye hayıflanmıştı dergi ilk kurulduğunda. Bence yannış yaptı Metüst ve saz arkadaşları. Alacaklardı nihat ı dergi ye. Bi çok insan leman ı nihat genç için alıyor.

yaw son zamanlarda fatih solmazın shock haber diye bi internet sitesii hakkında oradan buradan çalıp çalıp yayınlıyo diye bi iddası var. Yaw siteyi inceledim harbi sitede eski sayılardan okuduum baya bişi var.Bide afedesiniz dünkü mizahçılar(buraya başka bi kelime koycaktım ama yemedi...)internette karşılık olarak lenli lanlı cevaplar vermişler Fatih Solmaza yaws.

Ersin Karabulut dizi şeklinde giden bir hikaye yazsa yeniden uzunca. Hilal geri dönse, Cihangir'de Bir Ev ekibini bir de başka yerlerde görsek (Sokakta, tatilde). Bu arada ben Rezil-i Rüsvanı hiç sevmezdim. Gıcığıma gidenzi :)

abi memo tembel çizer derim başka bir şeyler de derim :) deli cevat ,cihangir'de bi ev,hayvan b.üstün...
lombakla kemik zaten tartışmasız..bir de l-manyak okurum..tabi ben her sayıyı takip edemedim şimdiye kadar ve sanırım en son haziranda aldım bunlardan..hmm artık kısıyorum abi para biriktircem ama tabii çok da kısamam bunlardan yemem içmem alırım :)
ya bu arada aklıma bi anı geldi...istanbul'daki bombalı saldırıların olduğu günden bi gün sonra bizim bir arkadaş kemik'in şeysini aramış..kamuran çıkmış telefona..bizimki bir şeyiniz yok di mi ,iyisiniz di mi diye bi saat konuşmuş..kamuran da yok demiş bizim yayın işleri yakında değil o kadar vs.vs...ulen ne arıza arkadaşlarım var benim yok ama kız çok düşüncelidir ondan şeyetmiştir :)

Geri