Lombak

lombak ne olursa olsun harika bir dergidircihangirde bir ev,ersin karabulut,büstün...

ama o tribal enfeksiyon yok mu...kenardakiler ve goril abi öldürür adamı.

kemik dergisine gelirsek yine umut sarıkaya derim.dünyanın en yüzeysel adamı derim.

iyiki bahadır baruter,üstün brtohers,kenan yarar... l-manyak'tan ayrılıp lombak adlı dergiyi piyasa sürdüler,iyikide sürdüler müpteser oldum onalr yüsünden, hepsi mevcuttur elimde bütün sayıları,kopamıorum onlardan...

Ya ben ofis girle de razıyım hiç kasmam hemen girerim isterlerse paspas yaparım,wc temizlerim,çok marifetliyimdir,güzel sallama çay demlerim burdan dergiye duyrulur!Duyun beni heeeööööwwwww!!!

APlace4MyHead demiş ki:
sessizlik_1 demiş ki:
TEAR_OF_SOUL demiş ki:
Kapılarında yatsam sabah akşam beni işe alırlar mı acaba?
denemek öğrenmek lazım ama işe alırkarken bayağı titiz davranıyorlar orada ofis boy bile olurum be

Tabi abi adamlar Ofisboy(Ayhan)larını bile çiziyolar falan, Ofisboy bile ünlü oldu...
warya düşündümde bende mi müracat etsem dergiye evet evet ediyim hadi görüşürüz millet ben lomabağa gidiyorum

sessizlik_1 demiş ki:
APlace4MyHead demiş ki:
sessizlik_1 demiş ki:
TEAR_OF_SOUL demiş ki:
denemek öğrenmek lazım ama işe alırkarken bayağı titiz davranıyorlar orada ofis boy bile olurum be

Tabi abi adamlar Ofisboy(Ayhan)larını bile çiziyolar falan, Ofisboy bile ünlü oldu...
warya düşündümde bende mi müracat etsem dergiye evet evet ediyim hadi görüşürüz millet ben lomabağa gidiyorum
sıraya girin bakalım 8) ben uzun zamandır bunun için çalışıyordum .

themiracle demiş ki:
sessizlik_1 demiş ki:
APlace4MyHead demiş ki:
sessizlik_1 demiş ki:
TEAR_OF_SOUL demiş ki:

sıraya girin bakalım 8) ben uzun zamandır bunun için çalışıyordum .
walla ben çok güzel çay kahfe yaparım malları çok hızlı taşırım sakat bi cümle oldu ama nese

Geri