asus k50IN210DV-W

  • Konuyu açan feyzotto
  • Başlangıç tarihi
F

feyzotto

ASUS NOTEBOOK K50IN210DV-W kullanıcıları bu laptopu almayı düşünüyorum öneriyormusunuz
 
Kaç liraya alacan?

Ürün özelliklerini de yazarsan daha iyi olur, aleti alan sensin, biz değiliz.

Eğer sıfır alacaksan gerek yok daha iyi konfigürasyonlu bir dizüstü bilgisayarı daha ucuza alabilirsin. Eğer uygun fiyata ikinci el bulduysan, alette bir problem yoksa düşünebilirsin.
 
F

feyzotto

ben kullanan için sormuştum kullanan varsa memnun mu bi problem çıkarıyomu diye . pc nin fiyatı 1200 filan civarı zaten sıfır alıcam 2.ele güven olmaz dediğiniz gibi. bu pc nin 2 gb ram 512 ekran 2,1 intel core duo işlemci 250 hdd si var bide asus yani prblem çıkarcağnı sanmam 1200 bu pc için yüksek mi diyorsunuz
 
Daha ucuza aynı konfigürasyon alınabilir başka marka.

Örneğin http://www.hepsiburada.com/acer-ex5...Details.aspx?categoryid=98&productid=bd750531 daha yüksek işlemci olarak ve daha ucuz ama işletim sistemi linux(windows'a çevirebilirsin istediğin zaman)

http://www.hepsiburada.com/acer-eme....aspx?categoryid=98&productid=bd750456#tablnk veya bunu alarak ram ekletebilirsin.

http://www.hepsiburada.com/dell-vos...Details.aspx?categoryid=98&productid=bd750410 bir de bu var yine fiyatı uygun olanlardan gözüme çarpan.

Ben 1200 TL gidip o bilgisayara vermem. Asus iyi marka, hoş bilgisayar ama verilmez bence X markasının aynı özelliklerini 300-400 lira ucuza alabiliyorken...

Kolay gelsin.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler