Fondue

maalesef sadece eski bir kayıt var 2 şarkılık, ama o zamandan beri çok şey değişti grupta...klavye kullanıyorduk artık kullanmıyoruz mesela...yazın yeni bir kayıt yapabiliriz şartlar uygun olursa, şimdilik tek şansınız gelip dinlemek maalesef...

bu arada bu gece garagedayız, herkesi bekleriz... :arrow:

evet garage dayız bu akşam. finaller bitmişken kimsenin mazereti yoktur bu akşam umarım. gerçi benim yarın yine 1 sınavım var nerdeyse her garage programı sabahı sınavım oluyor ne bahtsızlıktır çözemedim.
bekleriz arkadaşlar.
* antibiyotik 1 sene kadar önce bir kayıt yapmıştık konser seçmeleri için , toplam 1 saatte kaydedilmiş hücum kayıt , bariz hatalar var bizde güleriz hala ama onu dinleyebilirsin şimdilik soundumuz, vokal v.s. hakkında bilgi edinmek için. http://www.geocities.com/grup_fondue/Fondue_time_is_running_out.zip
http://www.geocities.com/grup_fondue/Fondue_join_me_cover.zip
bu yaz beste ve coverlardan oluşan bir kayıt yapıcaz bi aksilik çıkmazsa onuda buradan bildiririz.

valla bizde anlamadık geçen hafta yine vardı hatrı sayılır sayıda dinleyici , finaller bitti kaçtı yor. herkes ankaradan , alışmak lazım yazları böyle oluyor hep. ama bu akşam sağlam dinleyen 8-10 kişi vardı yetti bize ehue:) geri kalanıda barın zaten öyle amfiden zararsızca etrafı seyediyordu onlarda sağolsun,
*bu akşam orda olab 84 grubunada ayrıca teşekkürler her şarkıda alkışlarını eksik etmediler.
*the kel yeni okudum, gel demedik diyemi gelmedin. ısmarlardık tabi biranı. neyse göktu bizize gel cumaya artık.

biziz.jpg

garage.jpg

cuma 21:30 civarı biziz rock barda olucaz eğlenmek isteyenleri bekleriz. ilerleyen saatlerde de tushe sizlerle olucak, güzel bi cuma geçirelim ..bekleriz .

bilmeyener için biziz bar : tunalıhilmi cad. mc donald's karşısı , 2. kat. bekliyoruz.

evet son garage programı çok güzel oldu seyirci çok iyiydi takdire değer ... ayrıca burdan okurmu bilmem ama samba çaça figürleriyle :LOL: sahneye su getiren karizmatik barmenimize ve program boyu ortada eğlenen garage çalışanlarına saygılar sevgiler :beer p.tesi görüşmek üzere. . .

bekleriz Göktuğ mutlaka...p.tesi özellikle ikinci yarıda muhteşem bir seyirci vardı, çok büyük bir kalabalık olmamasına rağmen herkes eğlendi...herkese tekrar teşekkür ediyorum bu yüzden...

bu gece de her cuma gecesi gibi Biziz Rock Bar'dayız arkadaşlar. 21.30 gibi sahnede oluruz, eğlenmek ve iyi müzik dinlemek isteyen herkesi bekliyoruzzz!!!

saat sabahın beşi, burada sizler eğlenesiniz diye şarkı çıkarıyoruz . . sizler için varız... :tap: işte seyircisini düşünen grup zihniyeti :beer... çok dokunaklı konuştum bea :LOL:

Geri