Raven Woods

beni feci sevindiren bi haber oldu albümün çıkıcağı haberi, haber birden geldi, albüm birden çıktı. Anında almış, dinlemiştim. Herşey çok iyi, sound muhteşem olmuş. Ama eski kayıtları bilen ve eski Raven Woods a tapan biri olarak afallama sürecim epeyce uzun oldu. Nerde o eski atmosfer.. herşey karanlıktı, şimdi biraz daha aydınlık : ) Elinize sağlık

olm herşey iyi güzelde dün bişey duydum doğruysa direk falaka ve ceviz merdane geliyo hepinize, asabiyete gerek yok mına koyim daha çok işimiz var sizle(turlamadan yollamam kimseyi) -goralı-
olm aybars fenere sokim :)

ben ahmet sızı dınledım ılk basta gusel gelemdıı ama bıa nda bıseyy oldu yaawww:D ahrbıden ıysıınız bayıldım sızee sızıde canım arakadasım zyneb sayesındee buldumm ıyıkı bulmuumm :p hep bule kalınnnnnnn ok : :LOL: [/b]

Türkiye de Black Metal alanında iyi işler çıkmaya başladı.Block Omen (onlar zaten vardı 2 albüm yolda),Lost Infinty(Çok hoşuma gitti kankalar) ve Raven Woods...

Raven Woods çok başarılı bence.Albümleri çok iyi bence.Umarım bu başarılarını devam ettirirler.Ve Türk Black Metal bu ivmeyi kaybetmez...

Level dergisinde vokalist aybarsın bi röportajı var..115 inci sayıda..Orda ismimlerini duyduğum ve heryerde şarkılarını aradığım grup..Güzel diye duydum çoğu kişiden.Zaten gorcan abi çok sağlam dedikten sonra :)

vokalin sesinde mikael akerfeldt ile baya bi benzerlik var.. (yani mükkemmel) orphaned land öncesi beklediğim ve merak ettiğim tek canlı performans ravenwoodstu. izledim şok oldum gerçekten.. beklenenin fazlasını verdi raven elemanları. bide merak ettiğim bişey var.. Solistin belindeki mermiler gerçekmiydi? =)

bilmem :) şunu söylüyebilirimki çok süper bir albüm olmuş...vokalin sesi brutallik yönünde benziyebilir ama clean de asla :) bu arada cihan bu grupta çalıyormuş...semih te yuh be abicim hem cenotaph hem raven woods...hele bu semih örnek yokmu..ramazanda sahura milleti sen uyandırıcan deseler gider yeminle :)

Albüm yok hiçbiyerde yada ben bulamıyorum..Myspaceden zor oluyor artıkda .İstanbulda nerde satıldığını bilen var mı?Klip varmı yada olucak mı?Bide raven woods'u hiç sahnede görmedim,fotoğraf gibisinden bişisi olan burada paylasırsa ne güzel olurdu..Siteleri açılmıyor -ravenwoods.net-Bi siteleri yapılıcak mı?Son olarak bu sorularıma cevap vericek birileri var mı ? :)
Albümünüzü almak ve konserde canlı canlı dinlemek+izlemek üzere...

a08_s.jpg

Geri