M.Y.S.T

Myst cd'ler gelmiş eve, sağolasın var olasın çok ciddi diyorum bunun için herhangi bir ödeme gerekiyorsa emeğinize saygı olarak ödemek istiyorum.

Burdaki herkezin edinmesi gerektiğine inandığım bir cd, siteden indirilen mp3 ler ile cd lerdeki parçaların ses kalitesi arasında çok fark var.İnsanı şimdi daha bir etkilyor parçalar

Sertaç sevgili dostum en kısa zamanda bir konserde cozutmak dileği ile.Saygılarımla

TheCeLL demiş ki:
Myst demiş ki:
ok nasıl istersen:) hoş mp3ler 112kbps. Fikrini değiştirirsen teklifim geçerli:)
o benim için de geçerli mi?

TheCeLL senin yerinde olsam Myst'nin yakasına yapışırdım cd'yi yollaması için.

Harbi ya eve geldiğimden beri çalıp duruyor abi deli birşey ya bu adamlar.Bassları süper,solo gitarist yetenekli,arkadan gelen ritim kesinlikle çok uyumlu ve çok net bi şekilde duyuluyor,davulcuya bir şey demiyorum adam aşmış ama ayrıldığını gördüm sitenizdeki haberinizden umarım onun yerini dolduracak birini en kısa zamanda bulursunuz.EE bas gitarist de askere gidiyor baba ne yapmayı düşünüyorsunuz ben geleyim mi :) şaka elbette

Umarım bu değişiklikler sizi bizlerden uzaklaştırmaz yeni tanıdık hemen kaybetmeyelim ;)

Teklif herkes için geçerli. Mail atın yeterli. 5 kişi de bir posta yolluyorum böylece Yurtiçi kargo kişi başı sizlerden daha az para alıyor.

DARK LORD dediğin doğru. Davulcumuz ile artık birlikte çalışmıyoruz. Ama sorunlu bir ayrılık değildi bu. Hala kardeş gibiyiz. Hayat işte bazen ayrı yerlere dürüklüyor bizleri. Basçımız da Ağustosta askere yolcu. Yerlerine iyi elemanlar aramaya çalışıyoruz. Şu sıralar bir davulcu arkadaş ile çalışıyoruz. Bas gitarist arayışlarımız ise sürüyor. Eğer iyi bir gitaristsen ve M.Y.S.T'in müziğine ve arkadaşlığına hakkıyla ortak olabileceksen bu kişi neden sen olmayasın? ;)

Myst demiş ki:
Teklif herkes için geçerli. Mail atın yeterli. 5 kişi de bir posta yolluyorum böylece Yurtiçi kargo kişi başı sizlerden daha az para alıyor.

DARK LORD dediğin doğru. Davulcumuz ile artık birlikte çalışmıyoruz. Ama sorunlu bir ayrılık değildi bu. Hala kardeş gibiyiz. Hayat işte bazen ayrı yerlere dürüklüyor bizleri. Basçımız da Ağustosta askere yolcu. Yerlerine iyi elemanlar aramaya çalışıyoruz. Şu sıralar bir davulcu arkadaş ile çalışıyoruz. Bas gitarist arayışlarımız ise sürüyor. Eğer iyi bir gitaristsen ve M.Y.S.T'in müziğine ve arkadaşlığına hakkıyla ortak olabileceksen bu kişi neden sen olmayasın? ;)

Ben olmayı çok isterdim müzikal açıdan uyuşuruz ama iyi gitaristmiyim ? kesinlikle hayır bırak iyiyi yıllar önce elektor vardı evdekiler gürültü oluyor diye hır gür çıkardı bende kendime söz verdim ne zaman kendi evim olur o zaman alacam dedim e haliyle ortalama bi 5 yıl sonra olacak bu iş :(

Konser olayı varmı baba yakın zamanda hazır bascı dostumuzu yolluyoruz onun için birşeyler yapalım gelip sizinle tanışmayı isterim

Yok canım sanmam öyle olsaydı Soul Sacrifice filan da buraya taşınırdı. Farketmez ya orda ve ya burda konuşacak iki kelam olduktan sonra başlık çok mu önemli?

Geri