secropiagor

KNIGHTMARE Konseri

19 Şubat Pazar
Saat: 17:00
Garage Rock Bar

15sl2.jpg

ForROCK! kapsamında ve StudioBizz sponsorluğunda gerçekleşecek konserin diğer grupları ise;

R.T.D [MetalCore]
Rectifier [Old School Thrash Metal]
Secropiagor [Doom-Black Metal]

Giriş: 7,5 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Katkılarından dolayı StudioBizz'e ve StudioAllegro'ya çok teşekkür ederiz.

maresalx seni esefle kınıyorum..

öncelikle bu grubun neden yabancı ülkelerde popüler olduğunu bu kadar çekemedin onu anlamadım? ayrıca ne olursa olsun düşündüğünü yazar çekilirsin millete demosunu aldın mı kaç konserine gittin diye sormak sana düşmez zira önce seni bi görelim bi konser(ler!)de..

şu da var ki asla ve asla iki günlük ingilizcene insanların yazdıklarını eleştirme SAKIN! o kadar irite eden yazıların var ki insan sinirinden ne yazdığını bile görmüyo!! yazdıkların sadece topic kirliliğine yol açmış başka hiçbişey deil ki eleştiri yapıcak bu kadar insan bu kadar müzikten anlayan varken senin gibilerinin rant sağlamaya çalışmaları yazık..

yazıma burda son verirken gerçekten secropiagoru dinleyip iyi veya kötü eleştirmek isteyen ADAM AKILLI insanlara pazar günü konsere gitmelerini tavsiye ederim..

aessedai demiş ki:
maresalx seni esefle kınıyorum..

öncelikle bu grubun neden yabancı ülkelerde popüler olduğunu bu kadar çekemedin onu anlamadım? ayrıca ne olursa olsun düşündüğünü yazar çekilirsin millete demosunu aldın mı kaç konserine gittin diye sormak sana düşmez zira önce seni bi görelim bi konser(ler!)de..

şu da var ki asla ve asla iki günlük ingilizcene insanların yazdıklarını eleştirme SAKIN! o kadar irite eden yazıların var ki insan sinirinden ne yazdığını bile görmüyo!! yazdıkların sadece topic kirliliğine yol açmış başka hiçbişey deil ki eleştiri yapıcak bu kadar insan bu kadar müzikten anlayan varken senin gibilerinin rant sağlamaya çalışmaları yazık..

yazıma burda son verirken gerçekten secropiagoru dinleyip iyi veya kötü eleştirmek isteyen ADAM AKILLI insanlara pazar günü konsere gitmelerini tavsiye ederim..
haahahahah :LOL:
sen bi gerçek kimliğini açıkla bakim önce !!!
gerçi ben bu kadar salakça cevap verebilicek kişiyi tanıyorum ama neyse uzatmak istemediğim için hafif bir cevap verim buna
iki günlük ingilizcem olduğunu nerden biliyosun sen ?
bide çekemediğimi nerden çıkardın ?
biz zaten hepimiz aynı mahallede oturuyoruz grup elemanlarıyla acaba tanıdık birimidir die demoyu aldunmı diye sordum
senin kim olduğun aslında belli ama artık ezikliğinden böyle bişi yaptığını düşünmekteyim..
saygılar..

eet grup elemanlarının rejası uzerine ( kendileri forumdan kimseye cevap vermiyceklermiş ) secropiagor başlığına yazmıyormuşuz
ee tabiki saygı ile karşılarız ;)
Başarılar

maresalx sataşacak başka grup mu bulamadın sitesi ingilizce olan diyeceğim ama pek mümkün değil... Ya sen grup üyelerini ilgisizlikle suçlayan şahsiyet olarak Türk gruplara karşı fazla İLGİSİZsin de ve bu yüzden farketmedin çoğunun sitesi ingilizce!!! yada senin explorer tercüman görevi üstlenmişte???? Secropiagor harici (o kdr çooook yerli grup takipçisisin ya!!!!!)Tüm grupların ingilizce olan sitelerini Türkçeye çeviriyor sen anlayabilesin diye ama sen gucunuyorsun tabi bi explorer ingilizce tercüme yapıyorda ben anlayamıyorum diye ve böyle boşşşşş boşşşş konuşuyorsun işte.Ego tatmini....Ama sen pc ye değil kendine bi format at anca öyle düzelirsin. Hayata yeni bi başlangıç filan yap ta belki o zaman adam olmayı öğrenirsin. SANA HİTAP ETMEYEN ŞEYİ DİNLEMEZSİN BU İŞ BU KDR BASİTTİR. Böyle polemik yaratarak yalnızca kendini belli ediyorsun. Git sana hitap eden şeyler dinle onlara destek ver adam gibi eleştirinin nasıl yapıldığını öğren ve adam gibi eleştir de hiç değilse dinleyici olma potansiyelin olduğunu göstererek şaşırt bizi!!!

bu nickler kesinlikle çağrıya ait
bu kadar sacmasapan bir cevap hayatımda görmedim ?!?
heleki yukarıda yalaka yazan bariz çağrı bugun üye olmuş zaten
ayıp değilmi iki nickle yazmak !!!
olm siz harbi çocuksunuz hepiniz..
ayrıca grubunuzdan da bi cacık olmaz
hadi şimdi iki nick kullanıp bunada cevap ver ..

Bu ülkedeki en iyi en sağlam gruplar her zaman Ankaradan çıkmışdır black, death, doom vs vs dinlediğim tarza pek uymasada Secropiagor'un demosu elime geçdiği zaman büyük bi emekle titizlikle hazırlandığını anladım bir çok grubu ve elemanlarını tanıyorum çoğunda Secropiagorda olan özen yok dertleri piyasa olmak tutulmak olsaydı cradle of filth özentisi olup bi ton örneği var zaten epizot 13 gibi soytarı gibi ortalıkda dolanırlardı. yukardaki eleman siteleri ingizlizce demiş eleştirecek başka bi yer bulamadığından o lafı etti sanırım bu ülkedeki grupların 100/99unun sitesi ingilizce vede bu ülkede 100 tane müzikden anlayan insan varsa yurt dışında milyonlarca insan var onlar için yapmışdır sitesini secropiagorda bazen şu yukarda yazan adam gibilerini gördükce hakkaten 100 kişi varmı diyorum kendi kendime eğer bişeyden anlıyorsan konuşacaksın anlamıyorsan susmasınıda bilceksin arada. bu ülkedeki müzik piyasası bu kadar berbat bi haldeyse ilk neden internet ve web zine yapıyoruz diyen dallamalar yüzündendir bi grubu eleştirmek insanın en doğal hakkıdır ama eleştirirkende saçmalamamak lazım sen git şarkı sözlerinde gotik vampir satan yazan adamları eleştir eleştirmek istiyorsan orada göster gücünü öyle gruplara piyasada yer vermeki emeğiyle içdenliğiyle bişeyler yapmaya çalışan insanlarında önünü aç umarım hak ettiği yere gelir Secropiagor grubu geleceğindende eminim bi aksilik çıkmazsa konserde görüşmek üzere

maresalx demiş ki:
bu nickler kesinlikle çağrıya ait
bu kadar sacmasapan bir cevap hayatımda görmedim ?!?
heleki yukarıda yalaka yazan bariz çağrı bugun üye olmuş zaten
ayıp değilmi iki nickle yazmak !!!
olm siz harbi çocuksunuz hepiniz..
ayrıca grubunuzdan da bi cacık olmaz
hadi şimdi iki nick kullanıp bunada cevap ver ..
özür dilemesi gereken sensin bence bikere hitap şeklin çocuk yakıştırmasını yaptığın insanlardan daha çocukca ve insanlar burda bişeyler üretiyolar ki yaptıkları gerçekten güzel şeyler, beğenmiyosan dinlemezsin, yorum yapıcaksanda böyle karalamaya çalışarak yapmazsın...

evet beyler bayanlar bide bana yalaka diyen burçin gece karakolda noktalandı tam istediğiniz gibi oldu..
Bu başlığa artık lütfen gerici iki tarafında sinirini bozucak şeyler yazmayalım hepimiz sonucta aynı muhitte oturuyoruz..
destek olalım artık 19 unda garage'da görüşmek üzre ;)

Müzisyenler hassas insanlardır bu yüzden yapılan eleştirilere çok dikkat ederler.Yapılan eleştirilerin de bir o kadar titizlikle yapılması gerekmekte pek tabiiki.

Grup olarak forumlarla pek ilgilenmiyoruz işin açıkçası.Demoyu mailorder sistemiyle daha çok satışa sunduk.Maile gelen eleştirilere sorulara net bir şekilde cevap veriyoruz.

Biz müziğimizi yaparken gereken ve şartların izin verdiği oranda titizlik gösteriyoruz.Arkadaşlarımdan talebim asansör müziği kalitesinde bile olsa ortaya konana saygı duymanızdır.Saygıyı hakeden gruplardan birisi olmak en büyük hedefimiz.Umarız bir nebzede olsa bunu başarabiliyoruzdur.....

Forum ortamında bu tür tartışmalar çok oluyor, fazla kafayı takmamak gerek.Bende bir yanlış anlama sonucu yanlış bir mesaj yazmıştım şu an düzelttim.Konserde başarılar secropiagor...

Arkadaşlar, çok teşekkür ederiz; yaşanan onca anlaşmazlığa rağmen, gelip çok güzel bir performans sergilediniz. Başarılarınızın devamını diliyoruz...
;)

bu knightmare konserinde sizleri dinledim.bascınız güzel iş çıkarıyor.bateristinizde öyle,fakat baterist parçaları sanırım ezberlemiş ve davul başında ezberlediği kısmın gelmesini falan bekliyor.abi rahat ol.takıl kafana göre.vokalinizde iyi.kendine göre bir şey yakalamış.gerçi seyirci ön saflara gelmedi.sanırım sizden tırstılar.neyse gitaristte bızz bızzz akor basmaktan başka bişey yapmadı.solo molo yokmu bu sizin tarzınızda.
ya aslında baya gıcık olduğum konular var ama burada bahsedip moralinizi bozmayacağım.takılın.başarılar

Geri