Prosesör + (Referans monitör ve ya Ses sistemi) Yardım

Arkadaşlar bunla ilgili başka bir konuda açmıştımda, tam derdimi anlatamadım galiba cevap alamamıştım.Hem biraz araştırma yaptım üzerine ve konuyu tekrar açmayı düşündüm.

Bu aralar Line 6 pod Hd 500 alacam. Prosesöre bağlayıp beni tatmin edebilcek(Tabi ev ortamında) bir hoparlör seti almak istiyorum.Bütçem sınırlı 300 lirayıda geçeceğini sanmıyorum.Hem bilgisayarımada bağlayıp normal ses sistemi olarak da kullanabilirim.

Şuan aklımda bulunan ürünler:

M-AUDIO AV-30 StudioPhile = 293 lira
Link : Müzik Market :: M-AUDIO AV-30 StudioPhile :: Desktop Referans Monitörleri

SONİCGEAR A6 2.0 VACUME TUBE-LAMBALI SPEAKER = 300 civarı daha ucuzada bulabilirim.
Link : SON?CGEAR A6 2.0 VACUME TUBE-LAMBALI SPEAKER GittiGidiyor.com'da #17745300

Logitech Z2300 200W 2+1 Speaker = 260 lira
Link : Hepsiburada.com : Logitech Z2300 200W 2+1 Speaker (970118-0914) | Bilgisayar

Teşekkürler şimdiden yorumlarınız benim için çok kıymetli...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Referans Monitörü alacaksan ve gerçekten amacına uygun olarak kayıtlarda kullanacaksan AV-30 un yanından bile geçme derim, referans monitörüne yatıracağın para, alacağın duyum ile 1:1 orantılıdır unutma ;) ille de alacağım diyorsan AV-40 düşün, veya biraz daha ucuz olan ve benim de kullanıp epey memnun kaldığım Kurzweil KS-40A ya yönel..hatta 2+1 e ayırdığın parayı da bunun üstüne koyup direk M-Audio BX5A falan alabilirsin

Geri