Line 6 Pod'ların fiyatını düşürdü

arkadaşlar kusura bakmayın ben biraz cahilim bu yurtdışından alet getirme olaylarında ama ABD'deki bi arkadaşın adresine göndertsem oraya kaça(kargo) gider + eleman aletle Türkiyeye girişte sıkıntı çeker mi+ bu aletin yer pedalının fiyatı bayaa kallavi bunun foot switchi ne kadar bilen var mı?

çekmez.benim arkadaş bana case ile birlikte sl1 ve pod xt live getirmişti günrükte görevli sormamıs bile.sorsa bile sahsi eşyam.kendi gitarım der geçer.sorun olmaz.zaten gümrükten enstruman geçirmek serbest.1 tane olmak sartıyla

yollattığın aletin ağırlığına bakar. en temiz iş gidip kendin alıp gelmek. yada güvendiğin birinin sana getirmesi. kargolatmaya kalkınca zaten işin astarı yüzünden pahalıya geliyor. artı gümrük riski. esasında çok pahalı bir alet olmadıkça yurtdışı riskine hiç girmemeli. örnek e bayden 300 dolara kelepir zannedip kabin yada kafa alırsın . türkiyeye gelişi 500 dolar tutar. pahada ağır yükte hafif olmalı.tabi getirilen cihaz havayoluna göre değişiyor ama kişisel taşıma limitlerinede uymalı. çoğu havayolu eşyanız 15 kg ı geçince kg başına çılgın paralar istiyor. gelen arkadaşınız size getirdikleri dışında çok fazla şeyle gelmiyor olursa iyi olur.

bişi daha eger havaalanı gümrükte bu ne diye sorarlarsa şahsi eşyam diyip yırtamazsınız. mevzuatta belirlenmiş faturalı cihazlar haricindekilere, bu seninse hani çıkış belgen hani faturan diye gelirler. yazık olur. önlemleri sıkı almak lazım şansa bırakırız diosanız oda mümkün. çünkü çokta kötü niyetli davranmıyorlar gibi kapıda

Geri