What's up

Watzz Up her perşembe Manhattan da çıkıyor... Alt yapıları oldukça sağlam özellikle Gitarda Gürbüz ve Bas Gitarda Koray'a dikkat...

yalnız çok geç saatte sahne alıyorlar, fakat buna rağmen nefes alacak bile yer yok... Tebrikler...

Hatırlatmakta yarar var Koray aynı zaman da Cadı Tahtasında da çalıyor..

ya ben bu grubu sanırım 1-2- sene önce dinledim ama 1500 kafayla.. baya iyi müzisyenler olduklarını tahmin ediyorum. en kısa zamanda bi daha dinleyeceğim. gruba başarılar..

hocam ; mutlaka gidin asla pişman olmayacaksınız.

3 haftadır her perşembe gidiyorum ve inanınki nefes alamayacağınız kadar kalabalık oluyor ama acaip de keyifli...

Yalnız bu Çarşamba Manhattan da CADI TAHTASI da çıkacak...
Hwen Watzz Up hemde Cadı Tahtası sever olarak bu Çarşamba-Cadı Tahtası ve Perşembe-Watzz Up için mutlaka Manhattan da olalım derim... Bilmiyorum sizler ne dersiniz....

Offf fakat neydi dün akşam öle yaaa...Nasıl güsseldi yaaa..

Gürbüz nasıl bir adamdır, bu nasıl bir tekniktir, iananmıyorum...

Watzz Up 'a tebrikler...Yalnız Koray bu gurupta çok durgun..Tuhaf geldi bana...Neyse ;

tüm guruba tebrikler bir kez daha....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gÜRBÜZÜN GİTARLARINA BAYILIYORUM...
BİR TANESİNİ BEN ALDIM ÇOK MEMNUNUM, RESMEN GİTARA AŞIK OLDUM...
DÜN AKŞAM HANGİ GİTARIYLA ÇALDI Kİ ACABA........

Arkadaşlar Perşembe saat 01:00 Manhattanda çıkıyorlar... Gurup dağıldı lafları dolanıyodu ortalıkta yok öle bişi...

Yarın akşam görüşmek üzere...

ya çok iyiler resmen manhattanı hınca hınç dolduruyolar iyi müzik yapıyolar ama sürekli aynı sırayla aynı şarkıları söylüyorlar...

Dostlar repertuarı yenilemenin zamanı gelmedimi ?

Sevgiler...

nihayet Watzz Up'ı daha rahat bir mekan olarak gördüğüm İF'tede dinleyebileceğiz.Her salı saat 01:00...

Görüşmek üzere...

Geri