Fatamorgana

ben de resulzadeli'ydim! okan ve emrahla aynı dönemdendik.
okan artık 84de bass çalıyor..
emrah da _yanlış olmasın_ maydayde birisinin orkestrasında çalıyor diye biliyorum!
geri kalan üyelerden bi haberim..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
gnbb demiş ki:
ben de resulzadeli'ydim! okan ve emrahla aynı dönemdendik.
okan artık 84de bass çalıyor..
emrah da _yanlış olmasın_ maydayde birisinin orkestrasında çalıyor diye biliyorum!
geri kalan üyelerden bi haberim..

Ha evet benimde haberim var okan ve emrahtan...

Diğerleri boşta..Koray (basçı) istanbulda okuyo..Aydın da (davul) benimle takılıp gidiyo..

:D :D :D
ne yazik ki meral den degilim aaal'danim ama bu grubun bir sarkisini dinledim öldum.
Demo aradim bulumadim bir yil sonra biri kullanip zita atmiş hemen aldim.
Dinledim begendim arastirmeya basladim dagildigini duydum yikildim bugun bu basligi gorunce sewindim am ne yazik ki halen daginiklar :(

evet ya bende eski meral liyim..super bi gruptu bu aşmış insanlar bizim grup kurma sebebimizdi...dağıldılar napalım üzülüyoruz....

Crossfire_SNF64_fan demiş ki:
:D :D :D
ne yazik ki meral den degilim aaal'danim ama bu grubun bir sarkisini dinledim öldum.
Demo aradim bulumadim bir yil sonra biri kullanip zita atmiş hemen aldim.
Dinledim begendim arastirmeya basladim dagildigini duydum yikildim bugun bu basligi gorunce sewindim am ne yazik ki halen daginiklar :(

Bir daha da birleşme imkanları yok maalesef...

Benimde favori parçam Azrail'di..Ben bütün parçalarına ulaşmıştım..E tabi davulcuları en iyi arkadaşım olunca edinmek kolay oluyo :D

selamlar herkeze..ben aydın...bende üzüldüm grubun dağılmasına ama dağılmadan önce ben ayrılmıştım gruptan..devam etmelerini isterdim...bu arada isteyenlere demo verebilirim...yeni bi grupla çalmaya başlıyorum inşallah o gruplada demo yaparız...
taylan sanada slmlar

Merhaba Arkadaşlar Ben Okan.
(Fatamorgana Grubunun Eski Gitaristi yada şu an Seksendört grubunun Bas Gitaristi.
Öncelikle Aydıncım sana çok selamlarımı iletiyorum.
Arkadaşlar ben grubun bu denli tanındığını bilmezdim.
Grupla ilgili soruları olan veya eski Fatamorgana kayıtlarını isteyen arkadaşlar olursa benimle itibata geçebilirler.
[email protected]
bu arada grupla ilgili yazı yazan arkadaşları da tanımak istiyorum.özellikle innocence faded kendini tanıtır mısın
bu arada tabiki tarz açısından baya fark var seksendört ile fatamorgana nın ama seksendört ü seyretmek isteyen olursa Her pazartesi saat 22 de dummy bardayız. bekleriz.
Saygılar,sevgiler...

Geri