Romantik Komediler

romantik komedileri -tabi iyi olanları - keyifli vakit geçirmeme sebep oldukları için severim.en son 50 first dates i izledim ve beklediğimden iyiydi.bunun dışında love actually,down with love da beğendiklerim arasında...

valla ara sıra lasım bence bünyeye, böle raatlamak maksadıyla islemek gerekio böle filmleri, en asından ben notthing hill, love actually yada pretty woman, bunları islerken bayaaı eğlenmiştim, ama her önümüse gelenide islememek lasım genede,

sevdiğim ve sık izlediğim bir tür değil. hatta hususi sinemaya gitmem romantik komedi izlemek için.
ama arada sırada eğlenmek için izlenebilir.
pretty woman, notting hill,addicted to love ve french kiss güzeldi.
love actually'yi izleyemedim.

Mesaj uzun bi aradan sonra devam etmiş ondan popüler kültür gereği yeni isimleri de koymak fena olmaz.
The girl next door dehşet bir film, izlemeyen ağlasın
Bir de o kadar iddialı bi film diil de "Cennet gibi" filmi de komedi açısından fena sayılmaz.

romantik komedi denilince aklıma j. robets ile meg ryan geliyor ama iki üç senedir bu türde bir durgunluk var sanki. önceden daha mı çok güldürüyorlardı ne?

yeni bi film var jenifer aniston ve vinve vaughn oynuyo ayrılık diye cok eğlenceli diil ama ilişkiye bakıs acısı cok gercekci kavga anında kadın ve erkeğin dert ettiği noktalara cok güzel değinmiş bi de click var adam sandler ve kate beckinsale basrollerde mütiş duygusal bi film ben sevgilimi ilk kez ağlarken gördüm bi düsünün yani tabi komedi de var adam sandler tadında......

Canım sıkıldığında keyif almak istiyorsum romantik komedi filmi tercih ediyorum. Etkisinde kaldığım romantik komedi türü bir filim yok, sadace o an ruh halime göre izliyorum...

GNR79 demiş ki:
Love actually...Süper bir film kesinlikle tavsiye ediyorum.Çok eğlenceli bir film
Karl ve ofisteki kızın hikayesinin sonu kaynamış arada biz izledikçe başka sonlar yazıyoruz onlara :)
bir de 'the calling'in 'whereever you will go' şarkısını harcamışlar biraz,saçma bir yerde kullanmışlar,güzelim şarkıya yapılacak şey mi? :) ...ama hoş bir romantik komedi..

Geri