School Of Rock

kenny demiş ki:
o basçı kız buyuyunce cok guzel ve meshur olucak soylemedi demeyin adı Rebecca Brown..
Filmin dvd sini bulanlar izlesin,bisuru ekstra var,ozellikle cocukların yorumları,jack black ve yonetmen in yorumları nı dinleyince film hakkında cok daha fazla bilgiye sahip oluyorsunuz.Ayrıca immigrant song adlı şarkı için( karavanda calan cocukların eşlik ettigi ) led zeppeline jack black ve 100 kişilik seyircinin yalvarması var gercekten cok guzel...
abi buna inanmıyorum çünkü herkes aynı fikirde filmi izliyoruz hakkında konuşuyoruz saatlerce sonra durupğ durup abi o basçı kız çok güzel diyoruz eheueh vay be amma etkilemiş hatun immigrant song zaten var bu arada ordaki kurukafa çok süper olmuş :D

biliyorum arabadaki sahnede caliyorlar , ama o karavanda calmak icin led zeppeline ozellikle yalvarmaları gerekmiş cunku izin vermiyorlarmış bundan once hic bi sarkilarinin filmlerde kullanılmasına..Bu arada kız hakkaten guzel ya :D potansiyel var onda..

kenny demiş ki:
o basçı kız buyuyunce cok guzel ve meshur olucak soylemedi demeyin adı Rebecca Brown..
Filmin dvd sini bulanlar izlesin,bisuru ekstra var,ozellikle cocukların yorumları,jack black ve yonetmen in yorumları nı dinleyince film hakkında cok daha fazla bilgiye sahip oluyorsunuz.Ayrıca immigrant song adlı şarkı için( karavanda calan cocukların eşlik ettigi ) led zeppeline jack black ve 100 kişilik seyircinin yalvarması var gercekten cok guzel...

Abi o kız şimdiden güzel zaten...

Sizin yüzünüzden gidip DVD'sini almak zorunda kaldım :D Zaten izlemiştim ama...
Bence de o kız çok şeker, Jack Black'in Rebecca'nın yüzünü buruşturmasını söylediği sahnede çok komikti.

harika bir filmdi rock sevmeyen bir topluluğa izlettim dersanede ve inanılmaz bir şekilde muziklere ritm tutmaya başlayıp ac/dc hakkında sorular sormaya başladılar müzisyenlerin iğrenç gözüken tiplerinin ardındaki iyiliği yansıtıyor galiba kendimede iğrenç dedim :)

oleyy sonunda bende izleyebildim :) ..gercekten cok güzel yapilmis..cok sevdim..o siyahi tombis kizin sesi cok iyiydi..enstrumanlar ise zaten cok iyilerdi..cok sasirdim ya bu yasta böyle bir yetenek cok güzel..
Ve gercektende rock dinlemek/yapmak icin kulaginiza küpe takip saclarinizi uzatmaniz gerekmedigini cok güzel göstermis film.müzik icten gelir ;)
aa Ramones..aa Led Zeppelin vs. diyerek zevkle izledigim bir filmdi :)

Jack Black'in muhteşem şopar ama inanılmaz idealist bir karakteri canlandırdığı bir film, School of Rock. Üstelik de, çocukların ne derece enstrüman çaldıklarını gördüğümde çenemin yerlerde süründüğü de bir filmdir. O neydi arkadaş, çatır çutur çaldılar valla!

İlginç bir soundtrack'i falan boşverin, ben şahsen Jack Black'in odasına öldüm. O nasıl bir CD kolleksiyonuydu ya! İleride bir gün inşallah benim de olacak.... :cry:

Veletler şahaneydi, müdür muhteşemdi, No Vacancy grubundakilerin hali süperdi, klavyeci çocuğun (ya da sahne adıyla Mr.Cool'un) YES dinlemesi ayrı bir ukte idi içimde...

Ama her şey, Jack Black'in performansının altında kalıyor. Adam kendini oynuyor olabilir; ama yine de güzel oynuyor.

Selamlar,

Buyrun :
Kaynak : http://www.schoolofrockmovie.com ( Site de çok eğlenceli )

tahta.jpg

Geri