School Of Rock

o çocuklar neydi hakkaten bateristle gitarist
hatırlıyorum arkadaşla üşenmemiş araştırmıştık artık hangisi bilmiyorum 6 yaşından beri çalıyordu enstrümanını, kıskançlıkla karışık bir hayranlık oluşmuştu bizde
jack black hızını alamamış olacak ki yine "rock" konulu bir filmi daha geliyor "tenacious d" isminde
dave grohl, ronnie james dio da oyuncular arasında

film çok güzel ve eğlenceliydi keşke daha önce izleseymişim
çoğu kişi belirtmiş ama basçı kıza hayran kalanlardanım :)
en sonda sadece bas solo yoktu çok kırıldım valla :D
filmin verdiği mesajlar da çok güzeldi
grubu olanlar beraber bi izlesin bence ;)

filmde saçmalık var iyi film güzel film besteler de hoş ama saçma yıllarını müziğe adamış insanlar sanki bi hiç gibi gösterilmiş filmde yapılan yarışmada

kutaycelik demiş ki:
filmde saçmalık var iyi film güzel film besteler de hoş ama saçma yıllarını müziğe adamış insanlar sanki bi hiç gibi gösterilmiş filmde yapılan yarışmada
yapma dostum o kadarınıda arama ztn yarışmayıda no vacancy kazanıyo bi saygısızlık görmedim ben :D
bi school of rock bi de rock star tek geçerim..

kutaycelik demiş ki:

bunu bir hiç gibi gösterme olarak görme, örneğin blues brothers ın filminde de bb king 2. el araba satan bir aadmdı, sonra müziğe geçmiş birisiydi... aynı grupta eric clapton da vardı... bunlar filme eğlence katan şeyler...

filmde mükemmel bence... çok çok eğlendiğim, tanıdık melodileri duyunca gaza geldiğim bir filmdi... ilk izleyişimde iron man i çalınca şok olmuştum :)

yaa keşke böyle bi okul olsa ya!!ne güzel ya sözlüde led zeppelin şarkılarından soruyolar :twisted:

Geri