Black Tooth (Tarz?)Şehir?

Re: ilgilenene

denizkaradogan demiş ki:
Grup bilincinden dostluktan bahseden arkadaşlar...
Grup olmak ya da bir grubun elemanı olmak demek sadece çalışma saatlerinin verilmesini bekleyip çalışma bitince gitmek değildir. :evil:

Lead_Eut demiş ki:
Zaten ben orda grup elemanindan cok sadece 2. gitar olarak kaliodum, ne bi buluşmaya çagrildim nede bi eylenceye felan çalişmalar dişinda, belliydi gerçi böyle olacagi...

Grup bilincinden bahsetmek iyi olmus.. :!:

Basarılar!!

Bir)----Fahri 2 aydır nerelerdeydin niye arayıpta çalışma varmı demek aklına gelmedi beni ya da Denizi,

Biz bu zamandan sonra kimsenin peşinden koşamayız.Ne zaman aradında ben bi parça yaptım gelin dedin nezaman söylenen parçayı çalışarak geldin hatta ve hatta yapmaya çalıştığımız parçayı aklında tuttun.
Kusura bakma adamım hani seni bu gruba davet etmeden önce bişeyler konuşmuştuk biz mükemmeli değil sadece vakit ayırarak bize destek olacağı arıyoruz diye bilmeme aklındamı.
Bu gruba senden 3-4 gün önce UTKU girdi adam hergün bizi aradı hergün bizi çalışma yapalım diye boğdu işte bu mükemmel olduğu kadar HIRS tır.Ama sen 1,5-2 ay sonra bana ayıp oldu diye yazarsan bu senin ayıbın olur adamım.Adama sormazlarmı BUZAMANA KADAR NERELERDEYDİN telefonumu bulamadın

İKİ)----Sevgi,dostluk,kardeşlik,çiçek,böcek....
Bize bunları öğretmeye çalışan çiçek çocuk kardeşim VOİCEOFTHE SOUL'a 28 yaşında askerliğini yapmış evli biri olarak diyeceğim şudur ki butür kavramları biz ilkokuldaki kız arkadaşlarımıza bile anlatmazdık.Nedenmi arkadaşlık öğrenilmez sadece YAŞANIR ve Tecrübe EDİLİR
Sanırım bu yaşa kadar gördüklerim yaşadıklarım (senin bilip hayal bile kuramıyacağın ölçüde) benim bu kavramların değerini bilmemi sağlamıştır.

Senden ricam bazı kavramlar üzerinde yorumlar yaparken öncelikle olayları iyi irdelemen ve düşünerek konuşman.

KINAMAK gibi büyük anlamlar içeren bu kelimeyi de ben üzerimize alınmıyorum sanırım ortadaki mesele yüz kızartıcı bir insanlık ayıbı değil.

FAHRİ kardeşim bugüne kadar bu gruba bir nebze olsun birşeyler katmış herkez bizim kardeşimizdir sende bunlardan birisin.İstediğin zaman bizi ara herkonuda destek ver ama 2ay arayla değil.

downender demiş ki:
İKİ)----Sevgi,dostluk,kardeşlik,çiçek,böcek....
Bize bunları öğretmeye çalışan çiçek çocuk kardeşim VOİCEOFTHE SOUL'a 28 yaşında askerliğini yapmış evli biri olarak diyeceğim şudur ki butür kavramları biz ilkokuldaki kız arkadaşlarımıza bile anlatmazdık.Nedenmi arkadaşlık öğrenilmez sadece YAŞANIR ve Tecrübe EDİLİR
Sanırım bu yaşa kadar gördüklerim yaşadıklarım (senin bilip hayal bile kuramıyacağın ölçüde) benim bu kavramların değerini bilmemi sağlamıştır.

Senden ricam bazı kavramlar üzerinde yorumlar yaparken öncelikle olayları iyi irdelemen ve düşünerek konuşman.

KINAMAK gibi büyük anlamlar içeren bu kelimeyi de ben üzerimize alınmıyorum sanırım ortadaki mesele yüz kızartıcı bir insanlık ayıbı değil.

eywallah..
sizin hayat tecrubeniz tabikide benimkinden fazladır,bu kavramları ogretmeye calıstıgım yok ayrıca ne haddime!! En azından bu durumu fahriye soyleyebilirdiniz,buna uzuldum ve dile getirmek istedim...

Buyugum olarak saygılar!! Basarılar!!

Tuna abi haklisin pek bişey veremedim size, çalinan parçalari aklimda tutamadim, çalişiriz dedigimiz parçalari çalişmadim biliyorum. Ama samimi cevap verin, kim yaptıki bu dediklerimizi? Hatta parçalari GRUPÇA unuttugumuz için kaydetme yoluna gitmedikmi?

İkinci olarak aranizda sürekli olarak dun şukadar içtik bunu yaptık şunu ettik derken hanginiz bana dönüp, Fahri işin yoksa sende gel dediki? Ben diyemedim bende geliyim die. Bunlar ister istemez moral bozuyo..

Ayrica tuna abi ben aradim Utkuyu, bana verdigi cevap senin yurt dişina gittigindi, ben sana haber verrim dedi, bende bekledim..

Yanliş anlamayın size bişeyler ima etmek istemiyorum. Ama Tuna abi beni suçladiginiz şeyler bunlar.. Herneyse, zaten benim uzuldügüm şey ayrilmam felan deil.. Benden gizlemeniz, aradigimda utkunun çocuk oyalıyo gibi ne oldugunu sordugumda, "artik bizden geçti" diye söylediginizi, artik müzik işini braktıgını söylemesi.. Yinede sizi kirmak istemezdim.. Yolunuz açık olsun.. Onurunda dedi gibi neyse diyip kapatalim.. Başarılar hepinize..

Bayrum ulan YEAAHTTT.... tiddyboom tiddyboom dawuL girer

---burada yazan herkeze tesekkurler...
bugun cok mutluyum, eski 70'lerin kral gencleriyle takildik, dun de biraz sinirim bozuktu :cry: ama neyse olur boyle seyler
:x
Dun bizizde doumgunu kutlarken bi ara counterstrike olum sesi esligi ile "EEEeeeuuu" die oldum... ama birden Jefferson Airplane - Somebody to Love girdi.. ve direkman pilim sarj oldu.. yauuu peki Jeff caliosan Song2 ne die yaaaa :? :p
8)
eheh, utku, tolga abi, serkan, burak,emir(herif yanimda oturuyoda neysee...), tuna, bilgehan, ugur, ozlem abla, ali yaaauuu kisaca herkeze selamimi cakiorum, sizleri cok seviorum yA!
:LOL:
bugun I'm Brokende biter hemde Broken+by demons be Driven birlesimi :twisted: HaHa!! :twisted:

herkezin bayramini tekrar kutluyorum... su an tatildeyiz... ii degerlendirilelm... biraz zor bulunur bu sey! heheh hadi ii takilin! ;)

denizkaradogan demiş ki:
İŞTE GELİYOOOOOOOOORRRR...

BLACK TOOTH

:beer VULGAR YAŞIYORUZ
VULGAR MÜZİK YAPIYORUZ...

:D :) :D
haha!!! deniz sen bir adet kralsin ya! apandisini patlatip ertesi gun hastaneden kacip stagedive yapan kral dostum benm... bi dah soz sana boyle icmeyecegim ve saat 2de rahatsiz etmeyecegim :roll: oopZ! eheh

CLIT HANGER - bitti
WHY DON'T LIKE THIS SHIT (alcohol version) - bitti
I'M BROKEN + BY DEMONS BE DRIVEN - bitti

simdi sirada PERSEVERANCE!!! :twisted:
bide sonuna Stevie Ray Vaughan'i andikmi... bitti bu ilk ayimizi boylece kapattik.. devam full gas-o-line :evil:

hoca ben acaip gazım ya :twisted: haftada 3 studyo yetmiyor artık. Bi de şu kayıt işine hazır olupta bi başlasak güzel olacak.. çok çalışmak lazıımmm çoooooooookk.. :yaratik

eminim ismimin yanındaki logo birilerine tanıdık gelmiştir onur arkadaşımızın bahsettiği swedish death grubu zamanından biriyim ayrıca onur senle swedish death falan yapmadık 1 sene boyunca pantera çaldık biz pantera çalmak istemediğimzde bizi satan da sensin , blacktooth ismini o grup için ben bulmuştum buda bi ayrıntı neyse bize yakışmıyormuş hadi bakalm öyle olsun diyelim onur sanada lead gitar olayında başarılar sözü bitirmeden sana birşeyler söylemek isterim zamanında beraber 1 sene pantera çaldık sırf biz swedish death grubu kurmak istediğimiz için bizi satmanı zaten aştım artık umrumda değil ama yukarıda yaptığın gibi grubuma bok atma izin vermem ben panterayı halen severim ve eminim sizide dinleyeceğim kimseyede düşmanlığım yada kıskançlığım olamaz müzik konusunda kendi ekibimin kalitesi ortada yakın bir zamandada ankarada tekrar söylüyorum grubuma bok atma arkamdan konuştuğunuda biliyordum bana konuşmadım demiştin ama bak burada bile konuşuyorsun bunu birdaha yapma sizede başarılar... yiğit

MoonlapseVertigo demiş ki:
birde bize size çok kırıldım ayakları çekip yalan uyduruyorsunuz telefon ettiğimde açabilecek kadar bile yürekli değilmişn 5 sene sonra farkettim sen yalancı ve satıcı birisin hiçbir zamanda dost olmamışsın şuanda da yeni arkadaşlarını kandırıyor onları sadece sana yakın geldiği için kullanıyor olman çok yazık panteradan sıkılınca onlarında senin için bir anlamı kalmayacaktır bu böyle gider insanları biryere kadar kullanırsın

bu arada birdaha fuck the church yazma

Tamam canim,
bu forumu okuyan hekez kimsenin arkasindan bir sey demedigimi gayet iyi okuyabiliyor, ama sen kisisel tartismamizi public foruma tasiyacak kadar erkeksin.. Hayt be. Bok at izi kalsin, bu da iyimis ya. Arkadan konusanin kim oldugunu sen cok daha iyi bilirsin, takil kafana gore

Bu arada, ne yazip yazmayacagimi sana soracak degilim

Arkadaşlar tarzınızı merak ediyorum. Bu tarz cidden kötü yazılara karşı da takmadan yazılmamış gibi devam edin bence...

HangNaiL demiş ki:
CHRONOS demiş ki:
MoonlapseVertigo gruptan değil sanırsam, ben tanımıyorum. Gerçi On0e_SiFFreDDi'yi de tanımıyorum ama o gruptan :) komik şeyler. MoonlapseVertigo ; bence bunları özel mesajlarla hallet... Yavrukuş :) sen napıyosun lan ?
Yavrukuş napsın abi ders çalışıyor. sen nasılsın? Bu arada cidden burası oyun bahçesi değil. her oyuncağını alan burada böle oynayamaz.. Biz bu başlığı insanlar grupla ilgili konuları konuşsun diye açtık. özel konuları özel mesajlarla tartışsanız??? Bu arada tabiri caizse eşek gibi çalışıyoruz.. aralıktan sorada konser olacak gibi.. 2-3 şarkı daha hazırladıktan sora tamamdır.. Herkes kuduracak konserde :twisted:

o bir kesinlik, bu arada yep yeni bi ritim daha cikti scale ile yukselio herra hurra die, bunu bir dahaki studyoda hemen gostermem lazim :twisted: cok pis bisi buldum iyi oldu...

bu arada herkeze bi tavsiye: kendinize iyi bakn, havalar bozdu adami olduruyor :( yaslanmis gibi bi halim var burnum fiskiye gibi eheh

requem_2 demiş ki:
Arkadaşlar tarzınızı merak ediyorum. Bu tarz cidden kötü yazılara karşı da takmadan yazılmamış gibi devam edin bence...

Aynen oyle yapiyoruz Requem...

Blacktooth'un tarzi tam olarak tanimlanamiyor, ama soyle tarif edim: kullandigimiz ses stili cok agir; gerek elektrik testere gibi gitar tonlari,basin yay gibi tonlari, vokallerimiz, ve tabiki M60 gibi davullar.
Bole bir setupla Thrash/Heavy metal'imize tam bir kamyoncu, pis Down & Crowbar tarzi blues ogeleride karistiriliyor.

Grubumuzda en cok kullaga gitmesini istedigimiz olay Cift ses olayidir. Bu gerek bas gitarin bir ritim gitar gibi benim baritonlarimin arkasinda akorlarla olmasidir, gerek benim Tuna'yi vokal olarak desteklememdir.
Grubumuzda Bas & Gitar Bariton sinifindadir.. bu D notasi, hatta bazen A notasina kadar indiyoruz demektir ;)
Cogu bestelerimizde ve yorumlarimizda bu gorulur. Daha yeniyiz ve ne yaptigimizdan ilk gun emindik, hep emin olacagiz :twisted:

Daha basitce; su kisa omrumuzde neden hoslaniyorsak onu yapicaz, ona benzer ureticez... biz boyle buyuduk, boyle yasicaz, dinlemek dinlememek size kalmis ;) :twisted:

Herkeze SELAM!

Bir süredir takip ettiğim kadarıyla grubumuz üyeleri ile birtakım kişisel problemleri olan şahıslar var.

Aranızda ne yaşanmış olursa olsun sizlerin şunu bilmesini isterim ki hangi tarafın suçlu olduğu ve kimin kime ne yapmış olduğu beni ve grubumu ilgilendirmiyor ve bundan sonra grubumuz içerisinde yaşanacak olan herşeyse bizi ilgilendirir bu noktada forum sayfasıdaki eleştiri ya da kirletmelerinizin hiç bir anlam ve önemi yoktur.

Biz burada bir grubu idame ettirmeye çalışıp beraberce bu grubu iyi bir noktaya taşımaya çalışırken birtakım kişisel anlaşmazlıklar ve elştirilerle dağılmasına yada yerinde saymasına izin verecek yapıda bir grup değiliz.

LÜTFEN! bundan sonra bir takım eleştirilerinizi yöneltirken bu eleştirilerin sadece ve sadece :twisted: müziksel kaliteyi :twisted: arttırma amaçlı olmasına dikkat edin,
ve bu tarz çocukça tartışmalara :idea: son verin.

UNUTMAYIN :!: sadece meyve veren ağaç taşlanır.

TEŞEKKÜRLER!

BLACK TOOTH

of Sonunda çıktı yeni besteler! Valla en iyisini yapıcaz diye günlerce uğraştık ama kaliteli bişeyler çıkarttık sanırım! Şarkılar biriktikçe birikiyor. Ocakta harika bir konser olacak gibi...

Heey heeey, taa ortaokuldayken duymustum, bir grup varmis, elemanlarin hepsi is guc, coluk cocuk, araya da kral muzik sikistirmislar diye... Nerden bilebilirdim ki bir gun kardesim o grupta calacak? :) Tuna Abi'ye telefonunu verdigim ilk gun Onur'un, arayip sormayan adam SMS, telefon, e-mail, ICQ... ne varsa hepsiyle tesekkur mesaji yollamisti :) Bi konser davetiyesi bekleriz artik :)

DARRELL LANCE " DIMEBAG " ABBOTT

DARRELL LANCE " DIMEBAG " ABBOTT
--------------------------------------------
20 augstos 1966 ---> 8 aralik 2004
--------------------------------------------
8 aralik 2004 - ben yaklasik 9 senedir dinledigim 'kahramanimin' resimini a3 kagida design dersi icin dimebolt gitariyla cizdim, servise bindim ve eve donerken hergunki gibi bir Vulgar Display Of Power & Far Beyond Driven albumlerimi karisik bir sirayla dinlerim, parca karalastirirm, hani sunu bir calisiym hesabi falandi filandi, karnim ac bari biseyler atistirayim eve dondugumde.

Eve dondum. hani derlerya donmez olaydim diye aynen oyle...

CNN acarim normal hani su hokey takimlari napiyor diye bir teletexte bakayim dedim, actim : ROCKSTAR KILLED ON STAGE diye bir baslik gordum. hmm, bir acagim kim bu ya diye actim...

" a 25-year old man stormed the stage at a heavy-metal rock concert Wednesday night, shooting and killing Damageplan (Former Pantera) guitarist 'Dimebag' Darrell Abbott and three others before a police officer shot and killed him, in Colombus, Ohio."

o anda size yemin ederim bir sogukluk ve halsizlik hissettim anlarmisiniz bilemem. kafam masanin ustune dustu.

bilmiyorum ne kadar zaman gecti abimin yanindaydim, kanepeden kalktim, abime rica ettim damagplan.com'a gir diye. girdi... karsimda pat diye resim cikti. kucuk bir resim ama kafama roket yedirecek bir anlam tasiyan resim.

Iceri gectim odamda masama oturdum mum yaktim arkama donmedim ama, donmek istemedim, cunku rahat bir 10 tane poster vardi, gozgoze geldim resimlerle, ve dusundum ; Sabahlari "bir gun daha basladi "diyip giynirken baktigim resimlere, kac sene sonra bir aksam nasil bakamadigimi dusundum. COK YAZIK

bana gece yarisindan sabaha kadar mesaj yagdirildi, dusunen herkeze tessekkurler, sizleri COK COK seviyorum, sizler bu dunyada yasamama neden olacak nedenlerden birisiniz!

Hele E-mail yollayan aile dostumuzun oglu:
"Sen elinden geleni yaptin; ac kaldin, ucuncu kez dinlemekten cizilip kullanilmaz hale gelen Pantera cdlerini tekrar aldin, Best of albumu ciktiginda sanki elinde o sarkilar yokmus gibi Pazar sabahi dersaneyi asip kitapciya kosup o cdyi dukkana girmeden barkod islemini yaptirir yaptirmaz hemen satin aldin, lisede siralara kocaman gercek boyda Washburn Dimebolt gitar cizip disiplin cezasi yemek yerine " oglum sende yetenek var" sozleri issittin, nereye gittiysen Pantera'yi simgeledin, devam et, senin tek yapacagin, onun sarkilarini calip, onu simgelemeye devam etmen. Uzulmene hic gerek yok! "

Aynen oyle yapacagim, Black Tooth grubumla bu konuyu derincene konustuk, tum gunumuzu verdik basbasa, olayi dusunerek, kim ne yapti, nasil oldu, nedeni ne? gibi sorular sorduk birbirimize. o gecede hep beraber sehre inip studyo saatlarimizi doldurup, tamamen o sinir ve uzuntuyle muthis bir performans sergiledik, ve eski confed usulu bir kac bira patlatip kararlar verdik.

Sonucta BLACK TOOTHun anlamida; Pantera tarafindan itina ile tuketilen Coca-Cola ve Bourbon/Scotch/Canadian Whiskey karisimidir.

Biz bir aileyiz, ama grup olarak degil sadece ; tamamen kim Pantera ve yan gruplarla ilgileniyorsa ailemizde sayilir. Sizleri uzemeyecegiz.

Darrell Lance Abbott
1966 - 2004

Seni ASLA unutmayacagim, Seni COK seviyorum

hmm

arkadaslar, yeni bir haber aldim

"As we are sure you all have heard by now, our band Damageplan suffered a horrible tragedy last night at their show in Columbus. Guitarist Dimebag Darrell was shot and killed, as was their head of security, Mayhem (Jeff Thompson), and two fans. Chris Paluska from the band's management company is in critical but stable condition, and the band's drum tech, Cat (John Brooks), is expected to be released from the hospital tomorrow.

bu beni cok mutlu etti, John 'The Cat,The Clitt,The Clown' Brooksu (Bateri Tech) cok severim cok mutlu oldum, bakalim acaba gorduklerini anlatabilecekmi... gecmis olsun!

Grady 'Grand Dragon' Champion (gitar tech.) ise intihara kalkismis, ama sakinlestirilip tekrar uzun bir sure tech takimindan arkadaslariyla konustuktan sonra uyku ilaci verilip, uyutturulmus.

Cok enteresandir, cok ilgimi ceken bir haber buldum, bunca senedir Philip Anselmonun Dime ve Vinnie'e olan kavgaci ve tehdit edici taviri nasil bir anda ciddi olmadigi saptirildi? bir okuyun, haberin sonundaki resime MUTLAKA bakin, ben "Hollow"un ikinci yarisini dinlerken gordum resmi ve cok etkilendim, gozumun 4 senedir alisik olamadigi bir resim!

iste link : http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=30262

iyi geceler sizlere bugun cok yoruldum, hepimize gecmis olsun, basimiz saolsun!

DIMEBAG DARRELL R.I.P. -------- 1966 - 2004

su an berbat bir durumdayim, yeni haberler geldi, umarim duzeldigimde yollarim linkleri, bir kisa film izledim, morelim cok bozuk

Philip Anselmo kursunlanmis gibi hissediyorum dedi,
"Darrell benim kardesimdi, ailesi benim cenazesine gelmeme izin vermedi, bunu dogallikla karsiliyorum, iste iki ay once etigim laf insanlarin bana bir bakisiyla, aklima gelecek ve kendimden nefret ediyorum!...ve artik beni hic goremiyeceksiniz... televizyonlar, medya, hersey ceksin beni," dedi ve arkasini donup odadan cikti. Philip ortadan kaybolmak istiyor, bu ne anlamda bilmiyoruz, tum hayranlar merak ediyor - ne anlamda dedi bunu bu adam ya? sorusuyla. ...Ama eger yanlis bir hareket ile sonuc dahada kotu olursa artik ben kalptenmi giderim...ne diyeyim

Persembe 16 aralik 2004 saat 10:15'te TVde Beni DELi eden bir aciklama, yani bize gore saat 5 gibi yayinlandi
" Oglum sizofren hastaligi raporuyla, ordudan (Marine Corps) eve geri yollandi, bir kurs biriktiremeden, hic bir beklentisi olmama sartiyla. Gunlugunu dun polislerle masasinin alt cekmecesinde bulduk, icinde
Ben kendimin bir eylemde bulunduguna inanmiyorum, ben kendime inanmiyorum' gibi sozler iceren umutsuzluk sayfalari vardi.
Oglumda son gunler bunu fark etmistim, ve ordudan geri yollandiktan bir hafta sonra o 9mm'lik gumus el tabancasini BEN ona hediye ettim"

Diyecek bir seyim yok...

Oh bea!

:twisted: ...sonunda kendimize geldik, bugun zooda soyLe bir ortami bir yoklayalim(daatalm) dedik :p herkeze tesskkurler, gelenler, yorum konusunda yardim edenler, aciklarimizi, iyi oturmus riffler icin, oturmamis riffler icin, oneriler, hepinizi seviyorz! 8)

* 2 cover + 7 beste 2 ayda tamamlandi, oh be! :twisted:

gidisaaaat iyi!

guncelleme sorunu yasadik, yada yasadim, dime; unutamiyorum, unutamiycam, hic bi konuda yapmadigin kalmadi, aklimdan cikmiyorsun, cikamazsinda!

Geri