Müzikaller

Şahsen ben bir erkek olarak müzikalleri ve operayı çok seviyorum:D Ve en son Notre Dame de Paris'in dvd sini aldım. Bugüne kadar birçok müzikal izledim fakat o bambaşka benim için. Müthiş bir sahne şovu ve ses.Dışarda müzik cd si olarak ta satılıyor. Özellikle "le temps des cathédrales" ve "belle" i dinlemenizi ve izlemenizi tavsiye ederim

Benim için Phantom of the Opera bambaşkadır. Londra'da izleme fırsatı bulmuştum, unutulmaz bir gündü. The Cats de pek harikadır. Andrew Lloyh Weber muhteşem bir adamdır zaten. Müzikale hayran olmanız için pek çok esere imza atmıştır. Ablamda müzik cdleri de var, dinlemesi de pek güzel oluyor.
En son Arşın Mal Alan'a gitmiş, çok beğenmiştim. Hatta lehçeler o kadar iyiydi ki acaba gerçekten azeri mi oyuncular diye düşünmüştüm.

estella demiş ki:
Benim için Phantom of the Opera bambaşkadır. .

Hernekadar izlememiş olsamda orjinal cd sine ulaşma şansı bulmuştum yıllar önce o gün bu gün dinlerim sık sık..Tek kelimeyle harika...

Ayrıca bir not düşmek isterimki antalya ve mersin devlet opera ve baleleri gerçekten iyi şeyler yapıyorlar...Tavsiyemdir...

bunlara belkıde sur da eklenebilir..müzikal agırlıklı bir film..
ama yıllarca sahnede oynayan
cats
phantom of the opera
populerlıgını tartısılamaz bır noktaya suruklemıstır..
ama benden tavsıye
leoncavellonun palyaco operası
mozartın requem i
operada izleyin derim..

meaow demiş ki:
CedriX demiş ki:
meaow demiş ki:
bende cok sevıyorum muzıkal ızlemeyı ve umuyorum kı bır gun oynayabılırım...
cats , the phantom of the opera,evıta

bak Evita da var ve phantom of the opera sinemalara cikmak uzere simdi ama cats gercekte oynanilan bir muzikal oldugu icin izleme sansi olmadi daha...

evet! hepsını sınemaya uyguluyorlar, belkıde hos olabılır ama bence orjınal halındekı tadı veremez.. ayrı bır sınema fılımı olabılır.... :?: :!:
her zaman için hakkaten de orjinal halindeki tadı veremiyolar nedense. Bunun nedeni ne olabilir ki acaba??

Müzikallerdeki yaratıcılığı ve dolayısıyla etkileyiciliği başka hiçbir şeyde yakalayamadım henüz (ki tersinin olmasını da beklememiştim;) Yazdığınız müzikallere falan baktım de ya siz nerdeydiniz bunca zamandır, benim çevremdekiler ne öküzmüş dedim. müzikal deyince böyle bakarlardı, çok şükür valla. fikir alışverişi yapmak isterim yazılanlar ve hatta daha fazlası hakkında fikir sahibi olan varsa gelsin ben izledim onları ya da dinledim orj. vs. bu arada yeni gördüm waxen kardeş selamlar...

bugün harbiyede rock müzikalleri sahnelenecek..hayko.demir.ogun.pam....
egerbıyerde gountulerini bulan arkadaslar olursa benı bılgılendırmesını rıca edrım... ayrıca ben bu bahsettıgınız muzıkallerını nerde bulup ızleyıp veya dinleyebılırım bı adres belırtırmısınız...

Geri