The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

mo demiş ki:
metallica one çalın,tabii davulcunuz attırabilirse :kicsalla
hiç dinlemedim,hatta ismini bugün öğrendim ama gruba başarılar diliyorum,kolay gelsin. :D

One mı? o ' ne ?

Şaka bi yana severek dinlediğim severek çaldığım bir parçadır.Asıl Soru Benim Çalabilecegim Değil , Asıl Bunu Taparak Dinleyebilecek Seyirci Kitlesi Var mı ?

Stüdyomuz Halka Açıktır ;)
I'm Serious :twisted:

Pazar Günü Biziz Bar'da ;

Overdose

The Diyv

Hünkar Bile Beğendi

Grupları Performanslarını Sergileyecekler.

Pazar Kapı Açılışı Saat 18:00

Giriş = 5milyon

Tarih : 12.12.2004

ANTI ORGANIZASYON

ra4.jpg

Anlayışınız , Gösterdiğiniz İlgi Ve Hissettirdiğiniz Samimiyet İçin Sonsuz Teşekkürler...

Umarım Haftaya Düzeliriz.Ayrıca Repertuar da Konserin Sarkmasıyla Ister Istemez Genişledi. Hangi Gruplar , Hangi Şarkılar ? Kim Bilir ? :twisted: Hayırlısı Ne Ise 'O' Olsun...

Çok Güzel Show'lar Planlıyorum Sizler İçin.Atılan Her Atak , Her Gösterinin Sizleri Büyülemek için ; Kaçırılan Her Zilin , Tuşenin , Bagetin de Sizi Şaşırtmak İçin Olduğunu Unutmayınız :LOL:

Arkadaşlar rusca yazi yazacaksaniz lutfen,bana ozel mesaj atarak yazin. :dan Bu Mat'e.Konser haftasi oldugunu biliyor vokal.Kendisine dikkat ili olmali :sniper (Voice'a),topic takip edilmeli her gun :yaratik (Diyv'e).
Arkadaslar,Mat bana kayitlarinizi gonderdi.Super olmus. :metal Kutluyorum.Cok beyendim.Bence artik buyumek zamaniniz gelmis.Bu tarafa bir turne yapin:)!Ne kadar guzel olur o zaman.Arkadaslarim da dinlettim sizin kayitlari,onlar da cok beyendi.Vokalist gecmis olsun.Bir daha konser fotograflarinizi,videolarinizi bekliyorum.Cok reklaminiz olacak Moskow da.Ben oldugum icin:)Okula gidiyorum,kendinise dikkat edin.Ben Turkiye ye geleyim,ilk sizi studyoya gelecegim.Birisini de cok ozledim.Basarilar.
(No Metal,No taste life) :metalhead

Türkiye'ye Gelirsen Misafirimiz Olursun Gözün Arkada Kalmasın Lena....
Müziğimizi Dinleyenlere Saygımız Sevgimiz Sonsuz... :?
Ayrıca Yukarıda Bize Birkaç Taş Atmışsın Herkes Nasibini Aldı Merak etme Forumları Hergün Takip Ediyorum Ama Millet ''Bunlar Boş Yazıyor Ya'' Demesinler Diye Soru Gelmedikçe , Etkinlik Haberi Olmadıkça Yazmamaya Özen Gösteriyorum...Burası The Diyv'in Özel Forum Sayfası Değil + Chat Kanalı da Değil. Diğerleri Gbi Kullanmak Istemiyorum [ Kimse Üstüne Alınmasın Lütfen ] Anlayan Anlar Zaten...Forumları da Okursanız Görürsünüz...

Nyse Ben Şu Parçalara Çalışıyorum... Daha Iyi Bir Performans İçin :)

Bu ne Hastalıktır ?? bu Ne Grip kardeşim?
Ölüyorum Nitelikte Şiddetli Öksürükler Ve Gribal Enfeksiyon Belirtileri :)

[Prof. Gbi Konustum Bea ehue ]
Çok Güzel Şeyler Planlıyoruz Sİzler İçin Bunları Gerçeğe Döndürmek İçin Elimden Geçen Bütün İlaçları Alıyorum.Umarım İyileşeceğim :D

*** Kendinize Çok Dikkat Hele Ankara'lılar Acayip Çarpıyor Hava

Bol Müzikli Günler ! Diyv ßless UZ :tap:

Geri