Elektro Davul Yardımı

Merhaba arkadaşlar daha önce bu başlığı açmıştım fakat kimse yardımcı olmadı o yüzden tekrar açıyorum.1000-1500 TL imkanım var modüllerle ve markalarla ilgili pek bir bilgim yok fakat istediğim twin pedal olması , real speed sound , ve fazla parçaya sahip olması hangi marka hangi model yada bir model üstüne modifiye , nasıl yapmalıyım...

Merhaba arkadaşlar daha önce bu başlığı açmıştım fakat kimse yardımcı olmadı o yüzden tekrar açıyorum.1000-1500 TL imkanım var modüllerle ve markalarla ilgili pek bir bilgim yok fakat istediğim twin pedal olması , real speed sound , ve fazla parçaya sahip olması hangi marka hangi model yada bir model üstüne modifiye , nasıl yapmalıyım...

Elektro davullarda tercihim yamaha markasından yana! özellikle DTXPLORER modeli ama 1600-1800 tl civarı fiyatı var.Tuşe hassasiyetleri gayet iyi preset updateleri ve kendi setuplarını oluşturmak için user patchleri mevcut.Fiyat olarak bir alt kategoride tavsiye edebileceğim yine yamaha dtx500k var xplorerlardan bir gömlek altta ama seni sahnede evde yarı yolda bırakmaz oda 1400-1600 civarı !Kesinlikle söyleyeceğim tek birşey var çin malı abidik modellere aldanma rack ünitesi saçmalayıp bozulduktan sonra paran çöpe!! Birde denemeden tuşe hassasiyetlerinine bakmadan kesinlikle elektro davul almamalısın.Herkezin aradığı şey başka sana uymayabilir bakarsın.Senin bütçeni biraz aşsaada dtxplorer benim favorim. Daha çetrefillileride mevcut ama bütçene en yakın ve eli yüzü düzgün olarak bu model öne çıkıyor bence .. kolay gelsin!

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Extra parça ekleyebiliriz diye düşünüyorum zamanla hani ziller değişebilir gibi belki ama rack sistemi bu fiyata göre en iyisi dediysen bu bir kaç arkadaşta aynı şeyi döylüyor çünkü teşekkürler...Başka tavsiyeler var mı ? =D

Geri