Karapaks

kaanaltan demiş ki:
benayevsen demiş ki:
Yanılmıyorsan Kaan abinin doğum günü bugün.. ki sanıyorum bu günlerde kayıtdalar... (umuyorum haber :( alamıyorum )

NİCE MUTLU YILLARA İYİ Kİ DOÐDUNNN!!!!!!!

:) ehehe

doğum 10 kasım......akrep...yükselen yengeç

yinede saol benaycım

karıştırdık o zaman... ama ama benim doğum günüm de 10 Kasım Akrep........ :D :D :D yahu görüyon mu kaan abi.. ben diyom niye ben kaan abiyi bu kadar çok seviyorum demek ki doğum gününden çekiyor bişiler:D Akrepler özeldir 8) 8)

fireball demiş ki:
adını bilmediğim ama konserlerde çalındığını duyduğum ve albümde yer almasını çok istediğim bir parçanın sözleri... var mıdır acaba :?:

zararlı hayatlarımızı yaşıyoruz,
getirildiğimiz yerde.
sızmış zamanlar peşinde,
götürülene kadar.

uyumsuz aşklarımız vardı,
yalnızlığa çare.
döşenmiş yollar yapıldı,
bitişimize hedef.

hiçliği belli sonumuza doğru,
tükenen arzular peşinde,
meyilliyiz bir yerde,
seçimsiz sevgilere.

diye bir soru sormuştum geçmişte... yanıtlanmadı her nedense :?: :?:

fireball demiş ki:
fireball demiş ki:
adını bilmediğim ama konserlerde çalındığını duyduğum ve albümde yer almasını çok istediğim bir parçanın sözleri... var mıdır acaba :?:

zararlı hayatlarımızı yaşıyoruz,
getirildiğimiz yerde.
sızmış zamanlar peşinde,
götürülene kadar.

uyumsuz aşklarımız vardı,
yalnızlığa çare.
döşenmiş yollar yapıldı,
bitişimize hedef.

hiçliği belli sonumuza doğru,
tükenen arzular peşinde,
meyilliyiz bir yerde,
seçimsiz sevgilere.

diye bir soru sormuştum geçmişte... yanıtlanmadı her nedense :?: :?:

kusura bakma fireball :)
biliyorsun studyo, yorgunluk vs.
evet albümde var, ve de pek sevdiğimiz bir şarkı...

(antalya nasıl)

iyi kal

albümde bu şarkının olmasına çook sevindim, azıcık da kusura baktım Kaan :D kolay gelsin size :) ;)

(antalya iyi, arada çiçek açma cesaretini gösteren bir kaç badem ağacı var.)

kendine iyi davran ;)

benim en büyük merakım Kan Kokusu albümü ile kıyaslanması ve ben bunu kesinlikle yapıcam sanıyorum.. Çünkü Kan Kokusu Albümü 7-8 sene öncesinin albümü fakat hala kalitesi ve parçalar dinlenesi durumda.. Kan Kokusu, İki Yol, Ne Kadar... gibi akla kazınan insanın içini titreten parçaları aratmayacak albüm beklentisindeyim.. Tamam Mavi Sakal adı altında çıkan bir albüm değil ama Karapaks Mavi Sakal projesi... Şuan Fonda Ne Kadar (offffffffffffffff)

Ne kadar yoruldum, ne kadar
Bizim için hiç olanlar sizin için ideal
Sen uzaklarda üstlerde, ben kendi kendime

Ne kadar konuştum, ne kadar
Bizim konuştuklarımız, sizin için olmazlar
Sen uzaklarda bambaşka, ben kendi kendime

?

kolay gelee..umarım ki piyasa kurbanı bir albüm olmaz.. Tek dileğim bu.....veeeee şu festivallerde görürüz inşaaaallahh.....

Nisana ne kaldı ki? Bu ay da geçti gitti hadi ama göbeğimiz çatladı!!! Sanırım kayıtlar bitmiştir rütüşlar kalmıştır...

kayıtları toparlamak üzeredirler umarım... bir an önce çıksın diye sabırsızlanıyoruz gerçi ama; böylesi aceleye gelmiş, orta karar bir albüm dinlemekten çok daha iyi.

Kan kokusu bence türk rock piyasasına gelmiş ve gelecek en iyi albümdür tabi ki bu benim görüşüm!!! umarım karapaks bu albümü geçebilecek birşeyler hazırlıyorlardır.
Çalışmalarda başarılar. 8)

güzel bir haber: kayıtlar bitti. mixlerle uğraşılıyor şu aralar. eh bi de plak şirketi belirlendi mi artık geri sayım başlayacak.. sonrası konserler, konserler... :) ne güzel...

ee Kaan,bakıyorum "gir/çal/çık" balığının kuyruğuna kadar gelmişsin :) inşallah bundan sonrası da gönlünce ve uğraştırmadan olur...

hem bak, sen kışı seviyorsun diye nisan ayında havalar soğudu- şanslı adam ;)

iyi kal

eveet yaa, gelsin artık albümm!! özellikle de bu ay bitmeden önce çıkarsa harika bir doğum günü hediyesi olur bana :p :ask

konserlere başlamadan biraz dinlenirler herhalde. Kaan bir yandan Kesmeşeker in konserlerine koşturduğundan çok yoruluyor...

kendini fazla yorma, Karapaks konserlerine sakla Kaan ;)