wormz

Tekrar aynı sahneyi paylaşmak güzeldi. Güzel grup oluşsunuz, ilk defa dinledim. :) Haddim olmayarak bi yorum yapcam ama Yakup beni yanlış anlamaz, zaten daha önce de söylemiştim. Sesini çok zorlayan şarkılar seçiyosun(uz) bence... Still Loving you mesela, bence ses aralığına daha oturan şarkıları çok daha kontrollü söyleyebilirsin Yakup.

Bu arada ses sistemi daha iyi olsa çok daha güzel olcaktı ama sahne kenarından dinlediğim kadarıyla canavar gibi çaldınız. Tebrikler. Yolunuz açık olsun.

grup güzel çoğu şarkıyı da iyi çalıyorsunuz . sweet child benim favorim (sondaki where do we go lar dışında tabi) ama bence scorpions çalmayın ya da ille ki çalıcaz diyosanız da biraz daha bi bekleyin ;)

Dün unuttum söylemeyi, bi miktar fotografınızı cektim ben konserde. Ama sahne kenarından çektiğim için alper ve gökhan çekebildim en düzgün. Bi de Serkan arada. Karanlık oldular biraz ama fena olmayanlar da var. Bi ara size ulaştırmaya çalışırım. Hatırlatın. ....

Beyler siz nerdeydiniz yaa...uzun zamandir vardiniz da bizim mi haberimiz olmadi..biz ne zamandir bi glam rock grubu var mi bizim gibi(biz dediysem daha yeni bi grubuz) diye..megerse tek degilmisiz...bu aralar bi konseriniz varsa kesin geliriz haberimiz olsun hem tanismista oluruz..bu alemde 80 lerle ilgilenen bi grup bulmak pek kolay olmuyor..rock n roll forever

uzun zamandır dinleyemiyorduk sizi nerde kaldınız rock şenliklerine çıkıyormuşsunuz duyduğumuz kadarıyla sonrasında da konserler devam edecek mi
size başarılar

duff_mania, valla uzun zamandır vardık da pek sesimizi duyuramıyoduk... 17 Mart'ta odtü rock şenliğinde çalıyoruz, bekleriz. Biz de sizi dinlemek isteriz en kısa zamanda. rock on! :)

Wormz'a selamlar.Arkadaşlar sizi Yolcu'da Saklıkent'te ve son olarak odtü rock şenliğinde izledim.Çok iyisiniz.Devam edin.Tüm elemanları ve Gökhan'ı ;) tebrik ediyorum!

gitaristiniz çok iyi çaldı yine adı Arman mıydı neydi ... Onu ayrı tebrik etmek gerektiğini düşündüm daima hayran ve takipçilerindenim

3 Nisan 2005 Pazar (Doğum günüm :)= )

Yer: Gölge Bar(Alt)
Kapı Açılış: 15:00
Giriş: 5 YTL

Gruplar:
-Kere
-Deprem
-Wormz
-Deli Gömleği

...Anti Organizasyon...

Geri