Þeytantüyü

Grubun kuruluş yılı : 1997
Grup üyeleri : Volkan (vokal & gitar), Serkan (vokal & gitar), Serter (bas gitar), Hüseyin (davul)
Program Yer ve Günleri : Nil Bar (pazartesi), IV Rock Bar - Tandoğan (perşembe), Baraka Rock Bar (cuma - cumartesi)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Slm arkadaşlar, yeni evimize hoşgeldiniz :) Lütfen ayakkabılarınızı çıkartmayın ve rahatınıza bakın. Bu ev hepimizin olduğu için tabi ki uyulması gereken kurallarımız var.
:twisted: Olayları kişiselleştirmeden yaklaşmak
:twisted: Hiç kimse hakkında, aşağılayıcı, küçültücü ve kötü sözler sarfetmemek
:twisted: Yapılan istek, öneri, şikayet, eleştiri vb. şeylerin yapıcı olmasına dikket etmek
:twisted: Bulaşık sırası gelen arkadaşımızın itiraz hakkı yoktur (hastalık ve ölüm gibi mazeretler hariç)
:twisted: "Atış Serbest" kurallarını zaten biliyorsunuz :)
:twisted: Evde dinlemek istenilen şarkı önceden haber verilip, ilgili kişilere albüm (kaset-cd) temin edilerek verilmek üzere talepleri dikkate alınacaktır
:twisted: Gerçekleştirilecek şenlik, konser, vb. aktivitelerde, yapılacak birtakım yarışmalar sonunda kazanan ev ahalisinin, yol ücreti, konaklama, yemek ve konser bileti gibi masraf (özel masraflar hariç) içeren ücretleri tarafımızdan temin edilip, başımızın üstünde misafir yapılacaktır
:twisted: Grup hakkında bugüne kadar akla gelmeyip de, gerçekten gözebatan değişiklik önerilerinde bulunan ev ahalisine (apartman sakinleri de olabilir) hafta sonları Baraka Rock Bar'da bira ısmarlanacaktır
8) Daha ne diyim :)

Şimdi üstünüze rahat bişeyler giyip, klavyenizin başına geçin bakalım... ;)

amanin evde pek seker olmus boyle gri uzeri mavi fon falan renkli. eski ev neydi oyle siyah beyaz iyiki de tasinmisiz.

dun o kadar mesaj attim nerde herkes? :roll:

herkese hayirli ugurlu olsun bakalim :D :D :D

Anaaaa :) ulan diger tukkanda silmisler sagi solu en iyisini yapmissiniz. Vorkancim ahanda selam burdan da, kusura bakmayin hic bakamiyorum bu ara nete dote. Ozledim valla umarim yeni evimiz daha iyi olanzi. sltrkc simdi okudum mesajini da arada bakiyodum buralara bende :)

kunduncum yada ne diyelim İN-tibetcim sen zaten buralardaymissin eeee simdi biz de geldik pek bir iyi oldu boyle :p

insallah bir an once orada herseyi yoluna koyarsin :D

daha da ozletme kendini :LOL:

Vorkaaaannn nerdesin amcam, digerleri nerdeler ya neden kimse gelmiyo :(
Elimdeki tek kaydi kaybetmistim simdi onu buldum, sigaram tutuyor dinliyorum bugun bitmez artik.

Sizi birkaç defa dinledim bence iyi çaloyprsunuz ama çaldığınınz yabancı şarkılar çok eski ve kaşarlanmış şarkılar zombi, nothing else matters,otherside etc. Daha yeni ve kaliteli şeyler çalsanız çok daha iyi olur.Ayrıca hala dönence etc. çalmaktan bıkmadınınz mı? Siz repatuarı yenileseniz dinleyici kitleside daha elit olur.
Bu arada manga bile album yaptı sizin şimdiye kadar haydi haydi yapmanız gerekirdi ki mangaya 5 basarsınız

sevgili deha oncelikle hosgeldin elestirilerin icin de sagol. ancak dediklerine katilmiyorum. bence seytantuyunun (ŞT) caldigi tum parcalar bir doneme damgasini vurmus sarkilardir. yani hala dinlemekten buyuk keyif aldigimiz sarkilar. evet bence yenileri de eklenmeli. ama bahsettigin sarkilarin hicbiri kalitesiz degil. oyle olsalardi peynir ekmek gibi yenip bir sure sonra da unutulurlardi. unutulmadiklarina ve hatta herkes hep bir agizdan soyledigine gore seviyesini ve muzikalitesini koruyan sarkilar olduklarini dusunuyorum.

mangayla kiyaslamana birsey diyemem yani objektif olamam cunku ŞT benim gonlumun birincisi :)

konser

birkaç yıl önce dinlemiştim barış manço cem karaca söylüyordunuz(son halinizi bilmiyorum) 4 şubat 2005 te barış manço günü var istanbuldan katılacak süpriz sanatçı dışında 5 grup belli oldu. katılmayı düşünürseniz görüşelim. (yer: kocatepe kültür merkezi)
[email protected]

aslında sende haklısın sltrkc fakat o şarkılar artık ne radyolarda çalıyor ne tvlerde çıkıyor.Kaliteli şarkılar ama benim düşüncem müzüik dünyasındaki yeni trendin yakalanması gerektiği yönünde.Şarkıları seyirci istiyo diye değil ama grubun kendisi istediği için seçilmesi gerekli.ST yi çok başarılı buluyor ve beğeniyorum ama çok iyi gup olmalarına rağmen bu tarzla en fazla barakada yada nilde çıkarlar.Halbuki İyi bir tarz yapsalar If Manathen etc çıkabilirler ki çok daha iyi mekanlar
Herkese sevgiler

kundunum in-tibetim amcam n'apıon? Burda bulacağımızı bileydik, öbür tarafı daha önce burakırdık, ösledik yaw :)

Bu arada slm milleeeeeeet, sevgili kundun, sltrkc, katapult ve deha, hepiniz hoşgeldiniz. dehacım, çaldığımız şarkıları gerçekten severek ve keyif alarak söölüyoruz. yeni şarkı konusunda haklısın ama diğerleri (dönence, nothing else matters vs) bunlar hala istek aldığı için çalınıo. arz talep olayı, bildiğin gibi saçma sapan şarkılarımızda var, ama istek (çok) olunca bize yapacak pek bişey kalmıo. Yeni şarklıar içinde inşallah şu sıralar tekrar provalara soyunacağız. Daha önce başka yerde açıklamasını yapmıştım, burada da sööliim, prova için grup elemanlarının zamanları birbirine uymuo, haliyle program harici bir araya gelemioruz. Ama artık olacak herhalde. Eleştirilerin için gerçekten teşekkürler...
eylül81, bu tür organizasyonlara elbette açığız. Hele ki söz konusu "Barış Manço" ise :) ben seni arayacağım...
chronos : ben ilk sayfayı açtığımda da bi hata yapmıştım, sonra düzeltildi. Bu seferde başlığı büyük yazmışım :) Ama yine düzeltme yapabilmem için sanırım site yada sistem yönetimine olmam gerekiomuş. Eğer admin arkadaşlar bu konuda yardımci olurlarsa sevinirim. Uyarın için saol...
evet arkadaşlar, bizim diğer elemanlarada yavaş yavaş haber vermeye çalışıorum, yakında tüm aile toplanacağız. Bu arada ben gündüz (tek gitar) programlarını çoğalttım. ders programı şööle : pzt : baraka, salı-perşembe : IV, çarşamba : nil başlama saatleri : 15:30 - 16:00 dinleyenler bilioo :) akşam programından farklı, yani eğlenceden çok dinleti gibi fln, bunalmak isteyen arkadaşları bekliorum. hepinizi öpenzi

Selam arkadaşlar ben geldim ev süper olmuş HOME SWEET HOME

Şimdi diyeceksiniz ki sen kimsin olm... hemen açıkliim ilk nickim striderdi sonra brego oldu ve şimdi asıl almak isteyipte taliplisi çok olduğu için bir türlü alamadığım nick ile karşınızdayım.... sayfa yetkilisi arkadaşlar daha ilk günden yardımcı olmaya başlamışlar walla bravo neydi öteki dötümüzü yırttık bi allahın kulu nooluyo demedi neyse fütursuzca yazmak istiyorum ama çok vaktim yok birazdan hayırlı bi iş için istanbula yollanıyorum bana şans dileyin... Kendinize iyi bakın, terli terli soğuk su içmeyin, ha bide kenedy ölmedi galbimizde yaşıyo................

KISSES HUGHES

Çilekreçeli hoşgeldin. eski vokal, Serkan askere gittiğinde bir süre şeytantüyünün zorlu dönemlerini sırtlanan ve bizi yalnız bırakmayan arkadaşımız Turgay'dı. Ama bir takım anlaşmazlıklar nedeniyle gruptan ayrıldı ve şu an kendi gurubu var. James benzetmen için de saol :)
Bu arada bizim tayfa konuyu bilirler, sana ve diğer arkadaşlara da bi hatırlatma olsun. Dinlemek istediğiniz ve tarza uygun, bozmayacak şarkıları buradan bize bildirirseniz elimizden geldiğince çalışıp repertuara almaya çalışacağız. Malum çok fazla yeni (adam gibi) şarkı olmadığından bu konuda biraz zorlanıyoruz, tabi bide prova problemi fln. E çıkardığımız şarkılar eski parçalar olunca çok fazla göze batmıo (yakından takip edenler hariç :)
Bizim tayfa dedim de, kimsenin sesi soluğu çıkmıo, mileeeet çıktığımız evi aratmayacaksınız değil mi ?

selam millet, ben de geldim, hoşgeldim. (di mi cevat abi?? evet sayın kendim)
herkese yeni evde huzur ve mutluluk diliyorum. bu evde klavyenize ve düşüncelerinize zeval gelmesin.
yazacak çok bi şey yok, sadece kendimi şöyle bir göstereyim istedim.
bu arada Barış Manço Günü ile ilgili bilgi alabilirsem orada da gelip alkışlarım haberin olsun :p
görüşürüz

deha demiş ki:
aslında sende haklısın sltrkc fakat o şarkılar artık ne radyolarda çalıyor ne tvlerde çıkıyor.Kaliteli şarkılar ama benim düşüncem müzüik dünyasındaki yeni trendin yakalanması gerektiği yönünde.Şarkıları seyirci istiyo diye değil ama grubun kendisi istediği için seçilmesi gerekli.ST yi çok başarılı buluyor ve beğeniyorum ama çok iyi gup olmalarına rağmen bu tarzla en fazla barakada yada nilde çıkarlar.Halbuki İyi bir tarz yapsalar If Manathen etc çıkabilirler ki çok daha iyi mekanlar
Herkese sevgiler

evet dogru cok fazla cikmiyor. ama ciktigi zaman da nedense kimse kanal degistiremiyor. volkan cok hakli yeni sarkilardan kac tane adam gibi! sarki var. o yuzden de belli bir repertuara takilip kalinmis gibi gozukuyor. iyi niyetli olarak grubun icindeki herkesin cok gayretli olarak calistigini dusunelim (cunku olmasi gereken bu) ve yeni sarkilari (ama lutfen sizin cizginize de uyan saglam parcalari) merakla bekleyelim derim ben :)

bu arada obur taraftan sadece ellesar ve tripanazomi mi sesimizi duydu? devami gelecektir umarim :)) hosgeldiniz :D

evet, diğer arkadaşlarında geleceği günü sabırla bekliyoruz :)
Tripanazomik sana söylemiştim ama diğerlerininde haberi olsun. Önce 1 Şubat'ta baraka'da Barış Manço gecesi olacak. Diğeri için de bugün adres ve telefon aldım, görüşmeye gideceğim, onu da sizlere haber veririm. Sadece ayın 4'ünde olduğunu biliyorum. Görüşmek üzere

İşte bizim gruba da bu yakışır. Ahhhhhh Ahhh 1 şubatta orada olmak için neler vermezdim :( ama şimdi baktım takvime hafta içi sali ya geliyomus. ama yine de elimden geleni yapacagim. umarim 1 ay kadar sonra oradayim. hepinizi kocaman optum. kendinize iyi bakin. :))

Geri