Redhanded

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu cuma ankara tıp'ta geleneksel tömer altı partisinde çalıoruz...
Yani dummy'deki bar programından önce...
giriş: 2ytl
içki: 1.5 ytl
SÜPER yani... herkesi bekleriz...

yihuuu hayırlara vesile olsun forumunuz...eleştiriler: zor bulunucak kalitede müzisyenler topluluğu ve tecrübenin ilk bakışta anlaşıldığı bomba bir grup ayrıyeten göze de hitab eden görsel yerel beşerel:) bir grup ben çok dinledim tavsiye ederim selam enisssssss

grup iyi olmasına iyide kardeşim daha amatörlere de zaman bırakmaları gerek yahu sahne arkasında uyuduk kaldık ..... onur ne zaman derslere baslıyoruz :twisted:

Cumartesi gunu aynı sahneyi paylaşmak güzeldi,basçınıza alet edevat desteği için ayrı bir teşekkür grubum adına . . .
Saygılar . . .
PASTEL . . .

yahu şu dummy denen mekandan kurtulun bi artık da güzel ses sisteminde gerçekten çalmak istediğiniz parçaları çaabileceğiniz biryerlere kapak atın

Hacettepe'nin dengesiz seyircisi sizi çok sevdi=)
Zaten ben ilk geldiğiniz vokal arkadasa "grubun adı ne?" diye soru sordugumda aldıgım cevap çok güzeldi=)
Redhanded'i bi yerde dinleme fırsatı bulamadan, onlar ayagımıza gelmişte; haberimiz olmayacaktı..
Valla cevaba çok sevindim.Ve konseri bekledim millete Oktay'tan bahsedip, bahsedip konserin promasyonunu yaptım..

Konser e gelince; çok hoş bir playlistiniz var ve ensturman hakimiyeti iyi güzel sound veren bir topluluk=)
Konserin başlarında birtek ben alkışlıyordum, dedim ya dengesiz seyircimiz, konserin sonunda butun herkes alkışlıyordu anlamadım=)-
tam dengesizlik=)-

kendinize iyi bakın, gelip çaldığınız için çok tesekkürler, eglenceli bir geceydi..
Offspring leri de hatırlatmanız süperdi...

Geri