Sweet November / Kasımda Aşk Başkadır

guzel ama o kadar güzel diil. özellikle . ewt hikaye ve oluşumu çok güzel. başlangıçta eğlenceli ve sonuna doğru dokunaklı ama final?? bence daha iyisi olabilirdi. bi de keanu dan daha iyisini bekliyo insan.

izlediğim en kötü filmlerden biri..
o kadar methiye düzdüler ki neymiş bakalım diye bi şeettim..zengin,kibirli,işkolik bi adamın peşni bırakmayan cıvıldak bi kadın ve trajik hikayesi..
inanılmaz basit..özellikle son sahneler şu ayrılık zımbırtısı aman yarabbi sinirden güldürdü beni..zaman kaybıydı..
bilmiorum romantikler sever heralde filmi..öyle görünüyor..

FeNa demiş ki:
izlediğim en kötü filmlerden biri..
o kadar methiye düzdüler ki neymiş bakalım diye bi şeettim..zengin,kibirli,işkolik bi adamın peşni bırakmayan cıvıldak bi kadın ve trajik hikayesi..
inanılmaz basit..özellikle son sahneler şu ayrılık zımbırtısı aman yarabbi sinirden güldürdü beni..zaman kaybıydı..
bilmiorum romantikler sever heralde filmi..öyle görünüyor..
bu kadar acımasız olma. filmi nerde ? kiminle ? hangi ruh halinde izlediğide önemli. öyle sadece şeetme. :)

:) yaw anladım katılırım buna da..
5 sene önce izleseydim neysem ne..
çok ii filmler izledim hani ayıp sölemesi bu biras şey kaçıyor hmm sen söle..püf ya püf bu film :)
özellikle keanunun kıza torbadan çıkardığı hediyeler ve kızın sonlara doğru hırçınlaşması..yok efenim dolabı asla görmesin ilaçları görmesin bana acımasın hikayesi..
kızın tüm derdi ölmeden önce işkolik adamların hayatlarına anlam katmak onları'düzeltmek' hikayesi..
bunu sevemezsin ya..

buna tamamen katılıyorum, benide bu filimde rahatsız eden bunlar olmuştu. ama eşim ile gittiğim ilk filim olduğundan , yeri ayrı. naapiim?:) ama kesinlikle haklısın , en başta keanu ya yakışmayan bir film.

En güzel aşk filmi diyemesemde güzel bir filmdi baya oldu izleyeli aslında ilk başlarda sadece keanu için izlemiştim ama filmide beğendim sonradan :)
İzlemeye değer insanın içini ısıtan ve hüzünlendiren bir film ;)

thesuspect demiş ki:
buna tamamen katılıyorum, benide bu filimde rahatsız eden bunlar olmuştu. ama eşim ile gittiğim ilk filim olduğundan , yeri ayrı. naapiim?:) ama kesinlikle haklısın , en başta keanu ya yakışmayan bir film.

ha tamam o zaman:)

şöyle bi laf var; ne kadar göz bebeği varsa üst üste gelse ,
yine ayrı manzara ayrı görüş herkese..

siradan konulu iyi bir ask filmi.
ciddi sanatsal beklentiler içinde ya da yaraticilik bekleyerek gitmek hata olur.
film son derece sevimli, oyunculari da her anlamda iyi...
dedigim gibi iyi bir ask filmi..

ps: kötü sonla biten filmlerden nefret ederim. :roll:

beklentileri kenara bırakıp izlediğinizde film gayet iyi.keanu için bence iyi bi iş.ondan fazlasını da çıkarabileceğini zannetmiyorum.matrix de olmasaydı hala 2. sınıf bi yıldız olarak galalarda görebilirdiniz.charlize çok daha başarılıydı mesela o filmde.bu arada 'FENA'ya bakış açısı konusunda sonuna kadar hak veriyorum...

izlediğim en ii aşk filmi...ayrıca oyuncular süper...defalarca izlesemde vazgeçemediim film...ayrıca filmin müziği muhteşem...dicek başka bişi yok vazgeçilmez bi film benim için...

Gıcığım var bu filme...Başımda dır dır sabah akşam bu filmin her karesini habire anlatan biri var...Valla gıcık oluyorum ya..:))İzledim ama sevemedim gitti...

cıddı soyluyorum bır sınema asıgı olarak hayatımda ızledıgım en berbt ask fılmı. cıddı bır zaman kayıpı lutfen uzak durun

goremaster demiş ki:
cıddı soyluyorum bır sınema asıgı olarak hayatımda ızledıgım en berbt ask fılmı. cıddı bır zaman kayıpı lutfen uzak durun

:arrow: Katılıyorum.
Hayatımda izlediğim en berbat filmdi. :x Zaten aşk filmlerinden de hiç hazetmem.Hala izlememiş olanlar varsa mümkünse izlememiş olarak kalın,pişman olmayacaksınız 8)

Geri