Fender Rockford Fosgate

Öncelikle herkese selamlar bu sitede yeniyim, site hakkında pek bir bilgim yok bu yüzden sürçü lisan edersem şimdiden affola.Yaklaşık 8 senedir gitarla uğraşıyorum bundan önceki gitarım ibanezdi ancak blues tarzı bir müzikle ilgilendiğim için fender istiyodum ve 4 gün önce bir fender hediye aldım (evet şanslıyım) ancak bu fender limited edition bir fender daha önce duyanlar ve bilgisi olanlara soruyorum Rockford Fosgate diye geçiyor.Bu gitarın fenderin hangi modeline tekabül ettiğini merak ediyorum açıkçası, standart,deluxe,highwayone gibi...İnternette araştırdım fakat çok net bi bilgiye ulaşamadım sadece 300 tane üretildiği hakkında bilgiye ulaşabildim.
Sesine gelirsek, açıkçası çok bir şey farkedemedim çünkü amfi açısından biraz şanssızım elimde bir Roland Microcube var yine tabi Fenderin o meşhur karakteristik sesini alıyorum ve eski gitarım ibanezden kat kat iyi ancak tam tatmin etmedi.Kısacası bu gitar hakkında bilgi almak istiyorum bileniniz varsa bilgiler paylaşılırsa memnun olurum

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ama türkiye için fiyat hakkında bilgide almak istiyorum açıkçası olmadı götürüp mağazalara sorucam, fiyat konusunda bir tek ebayda görebiliyorum gitarın fiyatını ordan anlamak çok zor zaten fender fiyatları çok ucuz bazıları çok pahalı tam net bir bilgi arıyorum kısacası

usa yazıyorsa işler değişir aga :D seri numarasını fendere gönder onlar sana daha iyi yardımcı olur gitarın vidalarını birleştirene kadar olan herşeyi yazarlar sana

Geri