Okan Bayülgen

televizyon çocuğu ve gece kuşu programları güzeldi. zaga'nın başları da oldukça iyiydi. Ama çok uzun bir zamandır izlemeye tahammül edemiyorum, artık programları çok boş. Oyunculuğunu ise gerçekten takdir etmek gerek.

zagayı uzun zamandır izlemedim..herkes bunu konuşuyor iyi bir program..özellikle bir iki hafta önce atilla dorsay ın da konuklar arasında bulunduğu,konunun sinema olduğu bölümden epey keyif aldım ben..

zaga ile ntv de sunduğu program arasında çok büyük fark var
ntv de pek konuşamıyo
zaga da ise olaya hakim
teli istediğinin suratına kapatıyo bence de haklı çünkü arayan insanların hepsi boş

biraz programı da zıvanadan çıktı yani.. medya arkası çok bomba yanlız, özellikle flash tv.den alıntılar:

- erkekmisin lan sen bana erkek lazım erkek,
- sen demedin mi geçen hafta aradın da telefonda bana kol gibi y...k lazım diye
vs... gibi bişey vardı haha

okan bayülgen denildiğinde neden herkesin aklına zaga geliyor?madem iyi bir aktör çıksın ve iyi bir film çeksin o zaman.ama yokkk!demek ki okan bayülgen iyi bir aktör değil iyi bir sunucu yada showmen.bir kaç kere tiyatro yönetmenliği yaptığını biliyorum ama sinema filmi yapmıyor.son yıllarda bir sürü türk filmi çekildi neden hiç birinde okan bayülgen yok?

ucar demiş ki:
okan bayülgen denildiğinde neden herkesin aklına zaga geliyor?madem iyi bir aktör çıksın ve iyi bir film çeksin o zaman.ama yokkk!demek ki okan bayülgen iyi bir aktör değil iyi bir sunucu yada showmen.bir kaç kere tiyatro yönetmenliği yaptığını biliyorum ama sinema filmi yapmıyor.son yıllarda bir sürü türk filmi çekildi neden hiç birinde okan bayülgen yok?
okan bayulgen iyi bir oyuncu.son zamanlarda filmlerde oynamaması kotü bir oyuncu oldugunu gostermez.belki secici davraniyordur

Geri