Okan Bayülgen

Yok be Yener manyak bi kız ark var adamın hastası nereydi bağdat caddesinde bi yere gidiyomuş.Konusuda benim evin yakınındaymış muhabbetine açılmıştı

televizyon adna türkiyedeki teg adam.aksi iddaa edilmsin.barizdir.gerek görsel gerek tietral gerekse sivri zekayı üstü üste koyduğunuzda tam bir tv çocuğu...

tek gecerim

ukalalıgı fazla zekılıgınden olsa gerek dıyorum sdc zaga degıl ntvdekı programıda super cıddıbı konuyubııle ızlenebılır hale getırıo bır numara show dunyasında dıyorum

pharos demiş ki:
ucar demiş ki:
okan bayülgen denildiğinde neden herkesin aklına zaga geliyor?madem iyi bir aktör çıksın ve iyi bir film çeksin o zaman.ama yokkk!demek ki okan bayülgen iyi bir aktör değil iyi bir sunucu yada showmen.bir kaç kere tiyatro yönetmenliği yaptığını biliyorum ama sinema filmi yapmıyor.son yıllarda bir sürü türk filmi çekildi neden hiç birinde okan bayülgen yok?
okan bayulgen iyi bir oyuncu.son zamanlarda filmlerde oynamaması kotü bir oyuncu oldugunu gostermez.belki secici davraniyordur
ben sadece son filmlerde oynayıp oynamaması için söylemedim ama okan bayülgen in iyi bir yönetmen olabileceğini düşünüyorum ama nedense televizyonda ki programına yoğunlaşıp iyi bir film çekmiyor yada oynamıyor.televizyonun içinde garinti parasını alıp deli saçması programına devam ediyor.tamam programınıda yapsın ama eğer iyi bir aktörse sinemanın içinde de yer alsın!

Geri