savcının karısı

atv de başladı bu dizi bugün hatta 2. bölümü var ya çok süper.. acayip beğendim. izlemeyenlere tavsiye ederim izleyin ve yorumlarınızı yapın yada izleyen arkadaşlar nasıl beğendiniz mi ? :roll:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
harbiden one kaşlar değil mi :D
ama bence çok güzzeel dizi ya.. beni baya sardı yani..

cennet mahallesi bir :D bu iki..

hahahahha işten gelince eve girdiğimde annem o aptal diziyi izliyordu hemen kapadım... deep10core_ss arkadaşın dediği gibi gelinim olurmusun u açtım hemen daha iyi gidio.. ahahahah .. başlığa bak ya..........

O ne lan "fırıncının kızı" gibi? Nedir bu "ilişkili olduğu erkek üzerinden kimlik edinme" zihniyeti? Neden "Aslı, Zeynep" değil de "savcının karısı"? Nedir bu feodal mantık? Kırsal alanda evlilikten önce Fadime olan kadına evlilikten sonra "bodur alinin karı" denmesi gibi evliliği kadının statü edinme yolu olarak toplumun aklına zerketmeyi amaçlayan bu ataerkil düzenin televizyonlarımıza yansıması neden? Kadınların da artık birey olup kendi ayakları üzerinde durmböarrrghhh!!... :kustum :kicsalla

akinu demiş ki:
O ne lan "fırıncının kızı" gibi? Nedir bu "ilişkili olduğu erkek üzerinden kimlik edinme" zihniyeti? Neden "Aslı, Zeynep" değil de "savcının karısı"? Nedir bu feodal mantık? Kırsal alanda evlilikten önce Fadime olan kadına evlilikten sonra "bodur alinin karı" denmesi gibi evliliği kadının statü edinme yolu olarak toplumun aklına zerketmeyi amaçlayan bu ataerkil düzenin televizyonlarımıza yansıması neden? Kadınların da artık birey olup kendi ayakları üzerinde durmböarrrghhh!!... :kustum :kicsalla
:LOL: :LOL: bu ne yaaa, yorum süper, tam komplike. begendimm :alkıs

Yalnız şaka maka Gamze Özçelik'in bu oyunculukla nasıl böyle önemli bir rolü aldığını anlayabilmiş değilim. Hala gayet yapay bir oyunculuğu var; Haluk Bilginer sağolsun tabi... :D

harbiden o kız yerine başkası oynasaydı... belki daha ii olurdu.. savcının kaşlara bittim ama onlar neydi öyle ya :D

Geri