Barış Akarsu

metal_e demiş ki:
bağzı kızların başka amaçla dinlediği bi şahsiyet
şarkıları güzel ilk albümünü dinlemiştim..

Katılıyorum sana bağzı kızlar konusunda tıpkı Barış dışında da aynı şekilde dinlenen bir çok rocker olduğu gibi ama unutmamak gerekir ki başka erkeklerin başka amaçla dinlediği de sanatçılar var yanii bunu değiştirmek biraz zor sanırım bu düzende ;)

Barış Akarsu'nun ilk albümü gerçektende çok iyi bir albüm olduğunun kanısındayım çünkü albümdeki parçalar,sound,müzik çok iyi seçilmiş ve icra edilmişti bana göre prodüktör ve müzisyenlerde kaliteli isimler Serdar Öztop'un özellikle albümün baş mimarlarından olması ayrıca bir nitelikte..
Ama ikinci albümünü Vurdum En Dibe Kadar şarkısı harim diğer şarkıları ve soundu beğenmedim açıkçası popüler-rock ağırlıklı bir albüm olmuş diyebilirim fazla ısınamadım bu albüme ben.
Oysa ki Barış'tan anadolu ezgi ve türkülere yönelik daha sert-protest rock bir albüm bekliyoduk.umarım bundan sonraki albümleri öyle olur.

Uzun zamandır burayı okumuyordum,nedense(!)..Bir kaç sayfa öteye gittim okudum..Şunu söyleyebilirim ki Barış ın düşmana ihtiyacı yok, dostlar sağolsun,ne diyeyim :roll:

barış akarsu nun sesi ii bence iiyi ama müzik yolunda değilde şu sıralar dizi de daha çok görüyoruz o nu ben seviyorum kendisini yaptığı müzikleri ve diziside güzelbence o yöndede yeteneği varmış yani tebrikler
saygılar..

dark_and_shadow demiş ki:
evet katılıyorum sesini ben de severim ama müziğini konuşan kalmadı artık

bende bu düşünceyi anlamıyorum..adam konserler veriyor sürekli buraya yazıyoruz..gidenler fikirlerini negatif yada pozitif belirtiyorlar..iki albüm yapmış..sorarım ben size albümleri hakkında niye yorum yazmıyorsunuz..ağustos başında albümü çıktı...durmadan kaşı şöyle gözü böyle dizisi şöyle..e kardeşim albümleri var,konserler veriyor..niye bahsetmiyorsunuz..olumlu yada olumsuz..tek bildiğiniz niye dizide oynadı kimse müziğinden konuşmuyor...müziğinden konuşulması için zaten yapması gerekeni yapmış.gidersiniz konserine yorum yaparsınız..albümünü alır dinler yorum yaparsınız..bunlardan tek kelime yok.sonrada konuşulmuyor diyorsunuz..diğer rockçular başka şeymi yapıyor konuşulmak için .?

alizez demiş ki:
bende bu düşünceyi anlamıyorum..adam konserler veriyor sürekli buraya yazıyoruz..gidenler fikirlerini negatif yada pozitif belirtiyorlar..iki albüm yapmış..sorarım ben size albümleri hakkında niye yorum yazmıyorsunuz..ağustos başında albümü çıktı...durmadan kaşı şöyle gözü böyle dizisi şöyle..e kardeşim albümleri var,konserler veriyor..niye bahsetmiyorsunuz..olumlu yada olumsuz..tek bildiğiniz niye dizide oynadı kimse müziğinden konuşmuyor...müziğinden konuşulması için zaten yapması gerekeni yapmış.gidersiniz konserine yorum yaparsınız..albümünü alır dinler yorum yaparsınız..bunlardan tek kelime yok.sonrada konuşulmuyor diyorsunuz..diğer rockçular başka şeymi yapıyor konuşulmak için .?

:LOL: dicek bişi kalmamış galiba

adam kafa sallarken boynuna kramp girmişti geçen sene bi üni şenliğine geldiğinde. adama çok gülmüştük...

slayerslayer bir yazı yazmışsinki evlere şenlik sana cevap vermicem yazdığın yazı seni yeterince ele veriyor amacın o kadar belliki cevap verip istediğini yapmıcam aslında sana teşekkür ediyorum "kötüye" "yapılmaması gerekene" çok güzel bir örnek olarak benim yazımı perçinlemişsin...

Arkadaşım öyle bir şey olsa bile Ozzy’nin Barış Akarsu veliahtımdır demesi ile iş bitmiyor. Önemli olan müzikal anlamda çalışması üretmesi ürettiklerini ortaya koyması. Yani kısacası rock müzisyeniyim diyorsa işi ciddiye alması, işine asılması lazım. Oysa ki kendi ağzıyla söylüyor çalışamadığını. Haklısın bence de at gözlüklerini çıkarması gereken insanlar var, sen de dahil olmak üzere.

nonserviamdionysos sana gelince ozzy'nin demesiyle işin bitmiyiceği doğru ama lütfen cümleleri işimize geldiği gibi okumayalım o sadece bazı kişilerin ne kadar çok onyargılı düşündüğünü anlatmaya çalışırken verdiğim bir örnekti ayrıca benim bildiğim kadarıyla barış akarsu muzikal anlamda gayet üretken biri 2 senede iki albüm yapmış senin nezlinde üretken olması için kaç albüm yapması gerekiyordu 5? 10?
birde bunun yanında verdiği konserler var sen birde nerden duydun barış akarsunun çalışmıyorum dediğini bilmiyorum ama öle bir şey dediğinide hiç sanmıyorum...
...at gözlüğü meselesine gelince ben barış akarsunun eksilerinide artılarınıda gördüğümü düşünüyorum onun dışında olumlu düşünerek rock müzik için birşeyler yapmaya çalışan herkese destek olmaya çalıştığım gibi onada destek olduğumu sölüyorum o kadar ortada bir at gözlüğü yok...
...bunun bir atışma haline gelmesini istemediğimden cevap verdiğin takdirde bende sana cevap vermicem dilediğini yazmakta özgürsün ama dediğim gibi sana cevap vermiyeceğimden bu silahsız bir adama ateş etmek gibi olur kendine yedirirsen sen bilirsin...[/quote]

ne zaman oturup sadec barış akarsu nun müziği tartışılacak burda bi de bana müziği konuşulmuyo deyince kızıyorsunuz bakarmısınız şu foruma ne zaman adam akıllı müziği konuşulmuş.nyse ben gözlerin şarkısına bayıldım sözleri biraz kısa ama oldukça güzel diziye de çok uymuş

Konser programı bu kadar yoğun ve hızlı ilerlerken müziği hakkında yorum yapmadan eleştirecek bir nokta arayıp eleştiri yapmaya çalışan veya sadece laf olsun diye yazan sadece eleştirdim olmak için eleştiren arkadaşlar :!: siz bu yolda devam edin süpersiniz :twisted: inanın çok samimiyim :twisted:
Siz eleştrirek laf söyleyerek dibe vurmaya çalışşarak mutlu oluyorsunuz ben dinleyerek izleyerek mutlu oluyorum ne güzel :twisted: herkes mutlu :twisted:
......lütfen ......devam ......devam :twisted:

Ankara Overall Bar --- BARIŞ AKARSU KONSER

2278490200702141yg8.jpg

Geri