Mor ve Ötesi

bende İzmir konserinde dinlemiştim ki.

2000 yılında İzmir'de verdikleri ilk konserde Hayvanlar ve İnsanlar adlı şarkıyı bile çalmışlardı,aynı halini bir daha asla duymasakta çok güzel bir anıydı.

morvedelisi demiş ki:

2000 yılında İzmir'de verdikleri ilk konserde Hayvanlar ve İnsanlar adlı şarkıyı bile çalmışlardı,aynı halini bir daha asla duymasakta çok güzel bir anıydı.
ben o şarkıyı hiç duymadım ama bende eminimki çok güsel bir şarkıdır!ama benim için mvo nun en güsell şarkıları CANLI YAYIN,AŞK İÇİNDE,YALNIZ ŞARKI VE UYAN!sözler süpper?sizce?..

morvedelisi demiş ki:

ben o şarkıyı hiç duymadım ama bende eminimki çok güsel bir şarkıdır!ama benim için mvo nun en güsell şarkıları CANLI YAYIN,AŞK İÇİNDE,YALNIZ ŞARKI VE UYAN!sözler süpper?sizce?..

morvedelisi demiş ki:

yeni albüm haberi süper gercekten :) eminimki en az dierleri kadar iidir ! henüz sarkılardan haberim yoq ama yinede mutluyum cünkü hepsi iidir bence :)

zieera demiş ki:
yeni albüm haberi süper gercekten :) eminimki en az dierleri kadar iidir !
eğer mvo nun resmi web sitesine girdiysen orda logizmo denen olay var.ona üye ol.grup üyelerinin ağzından yazılmış mesajlar yani yeni albümle ilgili bilgiler gelecek.hergün bitane.bn 2 gün önce üye oldum.2 tane geldi msj.msj beklemek (onlardan tabii :p )çokk zewkli.tavsiye ederim

mor ve ötesi Tarkan Gözübüyük eşliğinde stüdyo çalışmalarına başladı!!!

Grup, yaklaşık üç aydır sürdürdüğü yeni albüm çalışmalarına dünya yalan söylüyor’un prodüktörü Tarkan Gözübüyük eşliğinde hız verdi.

www.morveotesi.com

didemharun demiş ki:
mor ve ötesi Tarkan Gözübüyük eşliğinde stüdyo çalışmalarına başladı!!!

Grup, yaklaşık üç aydır sürdürdüğü yeni albüm çalışmalarına dünya yalan söylüyor’un prodüktörü Tarkan Gözübüyük eşliğinde hız verdi.

ve ayrıca efsanevi rock grubu solisti PETER MURPHY 21 ocak cumartesi günkü provalarına katılmış.ve bugünde yeni şarkılarını kayıt öncesi son düzenlemelerini yapıyorlarmışsüpper ya :p

uyuzz demiş ki:
'yaz' single ı tekrar piyasada..İçerisinde 'Yaz' klibi,görüntüler ve fotoğraflar var..ilgililere..
abi sen bu msj ı baya önce göndermişsin ama yeni okudum.ne zaman nerde çıkmıştı.hala piyasada varmıdır?ve gruptan kerem özyeğenin konuşması veya reimleri falan varmıydı.lütfen cvp.bekliyorum.bnm için çok önemli :roll:

uyuzz demiş ki:
'yaz' single ı tekrar piyasada..İçerisinde 'Yaz' klibi,görüntüler ve fotoğraflar var..ilgililere..
ne zaman nerde yayınlandı?şimdi bulabilirmiyim acaba?kerem özyeğenin konuşması veya resimleri varmıydı.lütfen cvp.bnm için çok önemli

mor ve ötesinle yaklasık 4 yıl once tanısmıstım gül kendine albümünü kız arkadasım vermisti daha sonra cok hosuma gitmis ve gidip tüm albümlerinin orjinalini almıstım acıkcası şehir albümünü sevmemistim ordaki bas solosu güzeldi. Yaz yaz yaz bayaa başarılı bir single dı acıkcası klbine bitiyordum :) Mor ve Ötesini dumandan ayıran benim gozumde en büyük ozellik mor ve ötesinin amerikan karşıtlıgını hersekilde dışa vurması hatta rock n coke ilk cıktıgında direk barısa rock a fln cıkmıslardı. Artık sevmiyorum dinlemiyorum nedeni kitlesi ama albümüne kötü diyemem gayet başarılı bence tarkan g. var arkasında sonucta umarım yaş kitlesini biraz daha yükseltir ve daha başarılı albüm çıkartır.

blackpunker demiş ki:
mor ve ötesinle yaklasık 4 yıl once tanısmıstım gül kendine albümünü kız arkadasım vermisti daha sonra cok hosuma gitmis ve gidip tüm albümlerinin orjinalini almıstım acıkcası şehir albümünü sevmemistim ordaki bas solosu güzeldi. Yaz yaz yaz bayaa başarılı bir single dı acıkcası klbine bitiyordum :) Mor ve Ötesini dumandan ayıran benim gozumde en büyük ozellik mor ve ötesinin amerikan karşıtlıgını hersekilde dışa vurması hatta rock n coke ilk cıktıgında direk barısa rock a fln cıkmıslardı. Artık sevmiyorum dinlemiyorum nedeni kitlesi ama albümüne kötü diyemem gayet başarılı bence tarkan g. var arkasında sonucta umarım yaş kitlesini biraz daha yükseltir ve daha başarılı albüm çıkartır.
yaş kitlesi zaten geniş.ama adamlar yakışıklı olduu için çoluk çocuk herkes dinlio onları.konserlerde 9 a0 yaşındaki çocuklar gelio.süper grup yane.kıss arkini kutları:)

Yakışıklı olduğu için grubu dinleyen kitleden ne kendilerine ne de gruba hayır gelir.Artık bırakın şu "sevimli" ,"yakışıklı","seksi" muhabbetlerini...Müziğe bakın ya...

herkes gibi bende mvönün yeni albümünü sabırsızlıkla bekliorum müziğe bakan o kadar az kişi varkı bu tiki kitlesi zaten başlı başına bi sorun

blackpunker demiş ki:
Mor ve Ötesini dumandan ayıran benim gozumde en büyük ozellik mor ve ötesinin amerikan karşıtlıgını hersekilde dışa vurması hatta rock n coke ilk cıktıgında direk barısa rock a fln cıkmıslardı..

evet bence de morveotesini diğer gruplardan ayıran etkenler olaylara daha duyarlı bir şekilde yaklaşmaları,daha politik olmaları ve daha geniş bir pencereden bakıyor olmalarıdır...bir grup olarak öncelikle taviz vermeyecekleri ve savundukları değerler var...9-10 yaşındaki çocuklar da dinlesin morveötesini..20'li yaşlardan biri de dinlesin...ama şarkılarındaki mesajı anlıyorlar mı o önemlidir benim için...bırakın dinlesinler ve anlamasınlar....morveotesinin asıl kitlesini onları anlayanlar oluşturmuyor mu ztn???

didemharun demiş ki:
blackpunker demiş ki:
Mor ve Ötesini dumandan ayıran benim gozumde en büyük ozellik mor ve ötesinin amerikan karşıtlıgını hersekilde dışa vurması hatta rock n coke ilk cıktıgında direk barısa rock a fln cıkmıslardı..

evet bence de morveotesini diğer gruplardan ayıran etkenler olaylara daha duyarlı bir şekilde yaklaşmaları,daha politik olmaları ve daha geniş bir pencereden bakıyor olmalarıdır...bir grup olarak öncelikle taviz vermeyecekleri ve savundukları değerler var...9-10 yaşındaki çocuklar da dinlesin morveötesini..20'li yaşlardan biri de dinlesin...ama şarkılarındaki mesajı anlıyorlar mı o önemlidir benim için...bırakın dinlesinler ve anlamasınlar....morveotesinin asıl kitlesini onları anlayanlar oluşturmuyor mu ztn???
abi bizim birsürü yorumda bulunduumuz olayı kısa ve öz biçimde açıklamışsın.adamlar sonuçta ii müzik yapıo.ama onların amacı hem sewdiği işi yapmak hemde topluma,insanlar en önemlisi türkiyeyi daha ileriye götürecek nesile yani biz gençlere bi msj vermek istiyorlar.asıl amaç bu.ama ben sadece sesin yeterli olduğuna inanmıyorum.sonuçta göz zevki denen bişeyde var.ben bir grubun konserine niye giderim..çünkü o grup belkide benim söylemeye çalıştığım şeyleri yaptığı şarkılarıyla dile getiriyordur.müzikleri güzeldir.ama benim için bunlar yetmez.ben ne olursa olsun sahneye yakışmayan bir adamın konserine gitmem.cd sini alır dilerim ama gitmem.ok,müziğini sewiyorumdur.bana hitap ediyordur ama fizikleriylede beni etkilemeliler.benim savunduğum düşünce budur abi..

Geri