Mor ve Ötesi

Aklıma geldi birden:

Umarım bunda sonra çıkaracakları albümlerde Burak Güven vokal yapar. Büyük Düşler'de ağzımıza bir parmak ball çalıp, kaçmıştı, Masumiyetin Ziyan Olmaz da yoktu zaten. Aslında Bırak Zaman Aksın albümünde ki gibi yardırsalar ne iyi olur. Bi Harun, bi Burak.

Kesinlikle katılıyorum. Burak Güven'in sesi Türkiye'deki çoğu frontman'den güzel.

Konserlerinde arka plandaki psychedelic-pagan sembolleri ve alt yapı müziğini pek severim.
Bir çok insan bi bok anlamaz,gördüklerini sadece resimlerden ibaret sanırlar lakin,olay çok başkadır.

Az önce aldım albümü. Daha dinleme imkanım olmadı. MvÖ yaptıysa iyidir diyorum :) Ama albüm kapak ve iç dizaynı çok kötü bence. Ha neye göre? Büyük Düşler'e göre tabii ki. O albüm şarkılarıyla olduğu kadar iç tasarım ve şarkı objeleri ile de sanat eseridir. Güneşi Beklerken'in kapağı nete ilk düştüğünde "Hadi canım bu uyduruk resmi kullanmazlar herhalde" demiştim. Sıradan rock grubu tasarımı olmuş.

Şimdi eve geldim, yakınlarda cd satan yer kapalıydı yarın d&r'a giderim sitede görünüyor gelmiştir herhalde.

Üyelerden biri ile tanışıklığım var, yaz başı sound konusunda güzel muhabbetimiz olmuştu daha sonra web'den takip ettim daha önceleri olduğu gibi prodüksiyondan (en azından sound olarak) ödün vermemişler. Çok merak ediyorum bugün zor geçecek :)

Az önce aldım albümü. Daha dinleme imkanım olmadı. MvÖ yaptıysa iyidir diyorum :) Ama albüm kapak ve iç dizaynı çok kötü bence. Ha neye göre? Büyük Düşler'e göre tabii ki. O albüm şarkılarıyla olduğu kadar iç tasarım ve şarkı objeleri ile de sanat eseridir. Güneşi Beklerken'in kapağı nete ilk düştüğünde "Hadi canım bu uyduruk resmi kullanmazlar herhalde" demiştim. Sıradan rock grubu tasarımı olmuş.

Pek gösterişli değilmiş evet, gerçi bana (kağıt tipi, tasarım) 90'ların ortalarında İzmir'in saçma sapan gazete bayiilerinden aldığım underground müzik dergilerini hatırlattı.

30 yaş altı pek bilmez yeni grupları internet yokluğunda (gerçi şimdi internet varda noluyorsa...neyse...) böyle keşfederdik, niyet buysa tasarımda bende işe yaradı-tabii değilse bilemem :D

Daha yeni kurcalamaya başladım, eskilere kıyasla albüm (genel olarak) biraz daha dingin geldi bana ve olgunluk hissettim. Elbette kalite orada, hayırlısı bakalım umarım albüm çokça satar birsürü konser verirler :)

Geri